Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

DzanaFX, ono to tak býva, keď začínaš, hádam to v zahraničí bude lepšie. Začiatky sú vždy ťažké.
Ja sa rozhliadam po nejakej jazykovej škole, musím niečo robiť s mojou angličtinou. A možno tiež vypadnem, aspoň na chvílu, nejak ma to tu už prestáva baviť:-)

milli11

lost,

no ked ja si vypnem mobilne siete, prenos dat, tiez mi nenacita ani gmail. Lebo gmail ide tiez cez internet a za to sa stahuju data.

Ale ked mas v mobile neobmedzeny internet, tak by ti to nemalo prekazat. To by ti nemal prist obrovsky ucet za internet. :D

A wi-fi si uz skusal?

Existuje aj aplikacia, co si mozes stiahnut z marketu. Vola sa MB Meter. Je to vsak holandska aplikacia, ale vyborna, dost priehladna. Mozes si tam pozriet, kolko dat si presurfoval za urcity den alebo mesiac a to bud cez mobilny internet alebo wi-fi.

DzanaFX

Všetko je super osm tu už treetí mesiac, ale vybavujem si robotu v anglicku, chcela by osm v septembri odísť, lebo tu len driem a driem a všetko ide na stravu a nemám ani na jedny botasky, tak ma to nejak omrzelo :-P Idem si ľahnúť :-)

lost

Pouzit paketove data
Datovy roaming

ked som vypol to prve, tak mi uz ani gmail nejde nacitat, resp obnovit :)

a to druhe som mal defaultne vypnute, cize hadam mi to nic neprenasa :D

kazdopadne je tam aj volba "len 2G" cize to by mozno tiez nieco pomohlo, ale asi nie, lebo aj cez 2G je net :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk