Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Keď u nás otvárali Lidl, mali super perfekt akciu, kura za euro (alebo tak nejak) a jedna pani pri boji oň spadla do mrazáka:-)
Ešteže sú to len neškodné cukríky Maoam:-)

Maoam

Lost, no to bola nahoda, lebo som povodne v tom obchode chcela nieco ine :D (Müller-drogeria, nieco ako DM, Rossmann).
No a kukam, kukam a moje oblubene cukriky!!! za 44c :DDD.
Tak som ich zdrapla a pani za mnou odisla s dlhym nosom, hehe :DDD :PP. Moja rucka bola rychlejsia...

Maoam

caute!
LOST: ulovok dna, cukriky z povodnej ceny 1,69e v akcii za 44centov............uchmatla som posledne dva baliky

slnecnica

Niečo ako pevný disk:-) A nemusí zhorieť, ak ho dáš do nehorľavého obalu. Ja mám v takej kasičke odložených pár dokumentov-keby náhodou:-) A na pamäť by som sa nespoliehala, vekom stráca výkonnosť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.