Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jj, zosit = zaloha :)
pocitace znici EMP (elektromagneticky pulz) napr po 3 svetovej atomovej bombe atd..
ale zosit, ten zostane :))
ak nezhori :)

potom tu je este 1 super vec :D

"ludska pamat" :D

slnecnica

Ono je celkom fayn mať aj teraz ten papierový zošit, ak stratíš alebo ti ukradnú telefón, prídeš o svojich 1000 kontaktov:-)
A android je super, zvykneš si

lost

to by ma zaujimalo, kolko ludi z nich uz nezije :D

resp. kolko cisiel je "mrtvych" :) (ze su zrusene)...

kde su casy, ked mala kazda rodina len 1 pevnu linku, a bolo ich dokopy mozno 6-7 v hlave a ziadne zoznamy v telefone :)

haha !!!

som si spomenul, ze mama mala FYZICKy zosit na kontakty :D to boli casy :D a tam si napisala cislo na spoluziakov, 2-3, a potom vyvolavala pre domace ulohy, ked som chybal :D

haha

ake haluze, ze "nikdy sme ziadnu DU nedostali a este sa len rozbiehame, ale uz je december" ...

zlate skolske casy :D

lost

ja neviem :D

nevedel som, ze ich je tolko, stale som si ludi len pridaval a za 7-8 rokov co mam mobil tak sa tolko nazbiralo :)

ten blby android mi ukradol kontakty z gmail taktiez, cize ich tam je este viac a musim to mazat manualne !!! :D

ako vidim, toto bude super sposob ako si premazat kontakty :D

ale nechce sa mi, lebo ten stary mobil to blbo formatoval, a prehodil mi vsetko, namiesto medzery tam dal toto ; alebo toto / alebo toto /1 alebo toto /M alebo iny znak :D velmi divne..

to uz nemam naladu sa s tym hrat :D ved uvidim, zalohovane to mam, prinajhorsom sa vratim k 5 rokov staremu mobilu :D

lost

sakra, tie nove mobily su nanic!
teraz ako mam importovat takmer tisic kontaktov do toho blbeho mobilu zo sim karty ??? :D

hadam nie pisanim si cisla manualne na papier a potom spat !!! :D

lost

tak ak by mi niekto opravil oci za 5 tisic :P tak by som to bral vsetkymi desiatimi :D

zdravie alebo peniaze :)

ja v tom mam jasno :D

skoda ze sa neda spravit vymena jednym lusknutim :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.