Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

milli11

lost, to by bolo psychicke vypatie. Pocit, ze nemozem si robit co prave chcem, lebo mozem samu seba ohrozit z neopatrnosti, je strasny.

slnecnica

Kniha o tom ako je svet po atómovej vojne, odohráva sa to v prostredí moskovského metra. Život je len tam, všetko ostatné na povrchu bolo zničené alebo obsadené rôznymi mutantami. Dosť zaujímavé, odporúčam

lost

inac kto si che vyskusat, ake to bude, ak padne euro, skuste sa na 1 tyzden teraz zavriet do tmavej miestnosti (minimum svetla, ale ale len slnecne), s trochou vody a trochou studeneho jedla a s prenostnou nesplachovatelnou toaletou, bez akejkolvek moznosti odchodu z miestnosti..
plus ziadny socialny kontakt, max spoluhrac kto si to chce vyskusat..

myslim ze uz po 2. az 3. dni by to majoritu (a to brutalnu) ludi zlomilo a psychicky by to nevydrzali..

sice taketo nieco som nikdy netestoval osobne, ale mohlo by to byt zaujimave :D to ani nemam tu fobiu z tesneho priestoru, ale toto by bolo hardcore :)

lost

a k dokonalosti, asi by som si kupil 2-3 domy na ulici a brutalne by som ich zrekonstruoval, nech tam idu zlodeji a gangy, a ja budem v bunkri pod chatrcou :D

haha :D

takze plan uz mam, lenze teraz zacat kopat :D

lost

inac podla mna idealne je prezit taku krizu niekde v podzemnom bunkri.. musi byt dokonale skryty, idealne pod nejakou starou chatrcou (nie stromy!), ktora nema ziadnu hodnotu, maximalne tak niekto zoberie drevo.. tak 2 mozno 3 metre pod zemou, zvukovo a vsemozne izolovane.. nejak vyriesit vetranie, zvyknut si na konstantnu 13-14C podzemnu teplotu, kde sa perfektne skladuju potraviny :) a clovek moze cakat prakticky donekonecna :) samozrejme ak vyriesi odpad :D
lenze take nieco stoji velmi velke naklady a pracovnu energiu.. a cas..
a samozrejme, toto vsetko moze vyjst uplne na nic :) tj. ak sa nic nestane, je to zbytocne, ak je clovek nahodou v case vypuknutia problemov mimo dom, je to na nic :) extremne drahe poistne, ktore moze byt tak ci tak nepouzitelne, aj ked je clovek doma..
ale aspon by mal clovek na co spominat na dochodku, ze mal polyfunkcny atomovy bunker :D

lost

milli11, aku ma prezyvku ten co to pisal? lebo cital som dost clankov o jednom co takto zil na Balkane (nepoznam zemepis :D ) a mal presne podobne rady, presne to nocne najazdy na trh a alkohol (tusim ze pisal, ze mal stovky litrov doma, lebo tesne predtym to zobrali zo skladov :) )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk