Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jasne, aj on ma zasoby :D
hadam lepsie ako mam ja sam !! :D

to je vyhoda, ze ma 4kg :)

ak by mal viac, tak neviem neviem :)

jemu staci 300g konzerv denne (plnohodnotna strava) alebo pod 100g granul (tiez viac nez dost.)

a vodu.. 250ml denne aj s hygienou pomaly :D

schvalne, ako dlho by mu vydrzali moje zasoby? :D ak si odmyslim sol v potrave, a ze ho to skor nezabije, tak predpokladam ze tak cca 1 rok jedla a 2 roky vody :) a dalsi rok jeho "sladkosti" :D

ale ak by kriza trvala tak dlho, tak to by bol fakt uz koniec sveta :) to je prakticky 0% aby nieco trvalo tak dlho :) tak ale mne to vydrzi na maximalne 2 mesiace :D a to je tiez blizko 0%, ze to bude trvat tak dlho, myslim ze velmi velmi blizko k 0% :)

ale osobne to beriem ako poistenie :) niekto chce poistenie na papieri, ja chcem v pivnici :D

milli11

Isty muz, co zil v Juhoslavii vo vojnovom obdobi napisal, co treba v takomto stave urobit. Hm, uz si len spomenut...

Vraj je dobre vytvorit komunity. Na dedine spojit viacero domov. V meste spojit byty v tej istej bytovke. Nie doslova, materialne, ale ze budu tvorit spolocenstvo. Na nakupy, obchodovanie (najskor bude fungovat cierny trh), pripadne rabovacky je najlepsie ist v noci a tajne. Nesmu vas sledovat.

Takisto su komunity dobre na to, ze stale budu nejaki strazit domy, byty pred pripadnym utokom, rabovanim. Hm, na to vsak treba vyborne susedske vztahy a to sa mi zda, nemame.

Treba akumlatory, nahradne baterie.

Spomenul, ze velmi dolezity je ALKOHOL. Vyuzijete ho mnohokrat:

- na dezinfekciu ran.

- na obchod, za flasku tvrdeho vraj ludia vymenia hocico.

- ak bude fakt zle a na nevydrzanie, opit sa a aspon par hodin bude svet gombicka.

A este tam boli nejake veci, ale teraz si nespomeniem.

Maoam

1000 baleni toaletneho papiera, obväzy, leukoplasty, lieky, litre tekuteho mydla :D, ozaj uz aj Bastienovi robis zasoby jedla? :-P, tona granul pre 4kg psa :D

lost

hmm, inac napisme adminom navrh na "koniec sveta takeho akeho ho pozname" :D alebo proste tieto veci :D

inac este som zabudol, dost dolezite su aj hygienicke potreby :P

tam ak bude vypadok, tak to bude dost neprijemne..

a este dolezitejsie je lekarnicka :) kedze skrabanec moze predstavovat dost problem pri absencii zakladneho osetrenia v spnavom prostredi..

milli11

Vacsiu sancu maju prezit ti v domoch, co maju zahradku. My v bytoch asi pojdeme skor... Alebo budeme rabovat tych v domoch. :DDD

Inak, ja ako dieta som si casto predstavovala, ako je v meste chaos, neporiadok a ja pre niekym, niecim unikam. Skryvam sa v roznych skrysiach a kradnem jedlo a oblecenie.

Uf, dost som mala bujnu fantaziu, co? Pricom som nikdy nehladovala, nikdy som sa nemusela nicoho bat.

lost

hehe mozu si klast podmienky :D

panom budem vzdy ja a len ja.

bud preto, lebo mam peniaze, alebo preto, lebo mam dve ruky, tj. pracovny nastroj..

uzivi ma bud prve, alebo druhe, inak som ochotny vyhodit sa do vzduchu a zobrat do pekla kohokolvek, kto mi bude cokolvek prikazovat :D

a mozu sa bodnut, nedostanu zo mna nic, nikdy :)

buhahhahaha (evil laugh)

true story

milli11

Ja, ako clovek, co chodi na clanky konspiracnych teorii vam mozem prezradit, ze Euro (a mozno aj Dolar) padne v decembri. A ma vzniknut nova supermena, akysi dolar spojeny s eurom, isty cas mal nazov Amero, potom uz iny. A od noveho roka ma byt strasny chaos, tak si to ti mocni naplanovali a z toho budu oni tazit, budu klast podmienky. :(((

Ci sa to splni, uvidime v decembri az januari.
:S

Ale dufajme, ze nic take nas necaka.

lost

A samozrejme sa nikdy nechvalit susedovi, ze co mate v spaizi :P
Nechcel by som vidiet pohlad hladoveho suseda klopkajuceho na moje vchodove dvere..
Mal sa pripravit :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk