Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Aha, vypnutie prudu ma ako prvé nenapadlo, hneď som si vybavila dobu ľadovú :-)) Ale tak mne by to nevadilo, naštartovala by som piecku, dreva máme dosť a hádam by som prežila

lost

nj, ale nie do niecoho, z coho nemas ziadny osoch alebo uzitok :)

preto ja investujem predovsetkym do jedla co vydrzi naozaj dlho (minimalne 1 rok, idealne 3-5 a viac a este viac ;) )

ale to sa neda vo velkom :D miesto ombedzene atd..

potom uz len zdravie a vzdelanie :)

tj. mat telo co najviac ku 100%, zdrave zuby napr (nechcel by som mat kaz pocas krizy, fakt nie :) ) a imunitu uplne OK atd :) to je ale dlhodobejsi proces, ktory je viacmenej samozrejmostou, ale mnoho ludi to zanedbava prave pre hekticky zivotny styl :/

www.thepowerhour.com

toto moze byt pomocka co kupit domov :) resp. to uz je skor take survivalisticke.. neberiem tieto zoznamy ako "must have" alebo ako nejake desatoro, ale skor ako insipraciu...

lost

slnecnica !! :D:D:D:D:D

Maoam, no ono by som povedal, ze akonahle budeme ca 24-72 hodin od totalneho a definitivneho padu eura (ci inej brutalnej udalosti), tak nas kazdy (politici, bankari, atd) budu utesovat, ze VSETKO JE V NAJVACSOM PORIADKU..

Take chyby robili politici v argentine, alebo napr aj na balkane a dokonca myslim ze v historii aj u nas :)

a ludska povaha, tj. hlavne politikov (kedze to je len babka tj. nejaky bezdomovec ktoreho si najal financnik, atd..) tak samozrejme ze tuto chybu zopakuje..

je to take "insiderske" echo pre ludi :)

ale uvidime :) to som fakt zvedavy ako dlho to euro vydrzi :D

Maoam

Lost, lebo v DE robili prieskum a kazdy druhy clovek je nazoru, ze Euro padne. Preto som sa to opytala. Nejak mam blbeho tusaka, ze sa nieco zruti. Neviem co, kedy a ako, ale väcsinou ma pocit neklame. Pripadne sa nieco pretransformuje do inej podoby, aku pozname teraz. Nemyslim ze koniec sveta bla bla, ale pomeni sa tu nieco v EU. A nebude to pozitivne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk