Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

Lost, lebo v DE robili prieskum a kazdy druhy clovek je nazoru, ze Euro padne. Preto som sa to opytala. Nejak mam blbeho tusaka, ze sa nieco zruti. Neviem co, kedy a ako, ale väcsinou ma pocit neklame. Pripadne sa nieco pretransformuje do inej podoby, aku pozname teraz. Nemyslim ze koniec sveta bla bla, ale pomeni sa tu nieco v EU. A nebude to pozitivne.

lost

alebo este jeden scenar medzi pomalym a rychlim je taky, ze nam vymenia EURO za nove "EURO" s polovicnou hodnotou :)

lost

Maoam, hmm preco taka otazka prave teraz? :)
Teraz mam u seba brata takze som DOST MIMO :D

Nevnimam nic, ale v Rakusku zdrazeli tie 3keksy, pamatas sa ako som pisal ze v DE to je cca pod 1 Eur u nas 2 Eur a ta mbolo 1,65-69 no a teraz je uz 1,75 :))

Myslis EURO ci padne v blizkej buducnosti niekolkych tyzdnov?

To teda neviem :( ak by som vedel, minul by som vsetky eura den predtym :) ale cely financny system aky ho dnes pozname nemam rad, proste je predurceny na skazu a smrt. bud rychlu alebo pomalu.. ale to su dnes este stale "paranoidne teorie" :)
musis si vybrat sama, ci im uveris :D
sam neviem, ci su tieto teorie spravne, ale podla mna skor ano.. teda uz sa to stalo v minulosti velmi vela krat..
pomale = pomale zdrazovanie, nedostupnost komodit (muka, voda, a celkovo jedlo, mozno aj energie) a samozrejme zalincuje to inflacia, co usmrti vsetky hotovostne majetky.. a netusim co to spravi napr s cenami bytov, domov, atd.. ale napr cena jedal pojde raketovo hore, to je podla mna na 100% iste.. (casom dole, lebo sa najdu ludia co zacnu pestovat atd..). cena bytov neviem, lebo nebude hotovost, tak mozno pojdu dole :) ale toto je len divoky tip :)

rychle = vymenny kurz a aj ceny komodit (zlato, ropa, plyn atd) pojdu extremne hore za par hodin, zamrazia trh, neskor bankove ucty, tj. banky nevydaju hotovost, a bankomaty obmedzia vydavok na absolutne smiesnu sumu a potom uz len chaos a chaos.. (argentina 2001 tusim)

osobne si myslim, ze to bude skor to pomale :) alebo neviem... predsa len sa jedna o cca 333 milionov ludi, co maju "narodnu" menu EURO..

velmi tazko, mozno az je nemozne sa proti tomu branit, lebo kazda diverzifikacia znizi celkovy objem kapitalu, napr... mame 10 000 eur na podnikanie, ale dame 2 000 do USD, aby sme sa "kryli" lenze teraz uz mame len 8 000 ... preto je diverzifikacia "bolestna" niekedy :))

kazdopadne, ja to riesim len tak, ze mam doma dost vody a jedla.. a to sprotrebujem (tj. jedla ako cestoviny, tuniak atd, i ked cestoviny vyzaduju strasne vela vody a energie, cize tiez to nie je idealny pripad) plus skusam teraz klicenie.. cokolvek co vydrzi dlho a nevyhodim to, ale casom to aj tak zjem :) tj. cast "EUR" mam vo fyzickych veciach.. a ked to padne, nezachrani (nespasi) ma to, ale pomoze mi to :)

ale uz tomu venujem stale menej a menej pozornosti :D lebo aj tak na tom nic extra nezmenim.. a tolko aby som nakupoval dolare/zlato nemam aj tak :)

slnecnica

Ojka, práveže vôbec nieje lepšie, strašne ma to štve, ďalšia vec na ktorú som sa tešila a nevyšla. Byť na tom festivale bolo pre mňa dosť dôležité.
Zas som sa zabudla netešiť

ojka

zdravíčko želám
teda najmä našej slnečnici.... ach, žena, žena, je to už aspoň o trošku lepšie? len neblaaaaaaazni, že pôjdeš festivalovať, ak budeš takáto, len to doma pekne vylež, vylieč, želám skoré uzdravenie (;

slnecnica

Vonku 30, u mňa 37,6, zapálené hrdlo tak, že nedokážem nič prehltnúť. Dostala som 4 krabičky liekov, PNku a naordinovanú postel.
Laurina, ja idem na Grape, teda pokiaľ budem do piatku v pohode (a vlastne tam pojdem aj tak:-))

ojka

chce sa mi co?
Spat...
Spat sa mi co?
Neda,...
Ach,grrrrr
tak vsetkym nespacom peknu noc este prajem,ja idem zas na balkon kukat,ako perfektne fuci v BA (: vietor vo vlasoch,oooujeeee...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk