Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

lost
Dnes 13:22
uuh, som si pri tomto prispevku spomenula na jednu moju statnicovu otazku:)
Bernoulliho princip a Peterbusky paradox- so zvysujucou sa vyhrou zo stavky postupne klesa ochota coraz dalej riskovat, pretoze jak to bolo? uzitok z dodatocnej vyhry je nizsi nez ujma z pripadnej straty? :) a este sme to krasne zapisali cez ixka, no prosim a ze neuzitocne veci, ale zase to by si nebol ty, aby si nejaky paradox nepokoril :D
proste hraci v istom momente, ktory bolo treba vypocitat, koncia hru, pretoze vtedy sa nejake tie uzitky a ujmy vyrovnaju a povedia si dost stacilo mi .. niekedy to vyskusaj, neprerobis :P

iskierka

lost hypouvery nie, ale riziká..to je taká moja parketička
jasne ze im ide o zakaznika, bez neho si banka neskrtne, ale myslim, ze v talone ma stale dost, a ovela vacsich ryb :) keby dostavali podobne staznosti ci maily denne stovky, mozno by sa im oplatilo sa nimi zaoberat, ale takto sa nebudu oberat o cas... lebo zatial na konzervativnom slovensku plati to, ze si bezny clovek vyberie skor jednu z tych troch vacsich bank, nez nejaku prdibanku, takze zatial je tam ta vseobecna dovera zo strany klienta dost vysoka, a to banky patricne vyuzivaju, kym sa da :)

lost

ach neee, zacinal som s 1 eurom, vyhral som 2, potom som stavil 2, vyhral 4, potom som stavil 4, vyhral 9, potom stavil 1 a mal som 10x tolko co na zaciatku :D
a potom 10 na cervenu, ale padla cierna :(
preco vzdy ta posledna stavka nevyjde? :D
no nic, tak nebude ziadny obed dnes.... :'(

slnecnica

lost, stále mi to vychádza tak, že máš veeeeeeeeľa voľného času:-)) Chcelo by to nejakého koníčka alebo frajerku! :-)
pekný deň všetkým

lost

iskierka

tak ale ked im necham cez 100eur rocne na poplatkoch, to som nezaujimavy? :)

to akoze nechcu aby som presunul svoje peniaze zo zuna k nim? :)

nie ze by sa jednalo o miliony :D an idesatinu z toho :D ale tak nejde im o zakaznika? :P

nj poplatky idu hore, inac otazka, venujes sa uverom/hypo ci inemu smeru v bankovnictve? :)

ale ze sudruh eF :D to je haluz :D odkial to mas? :P som videl v NC ze ma kocky na bruchu :D:D

iskierka

Istá žena v balóne stratila orientáciu. Spustí sa nižšie a zazrie dolu na zemi muža. Spustí sa ešte nižšie a zavolá naňho:
"Prepáčte, nemohli by ste mi prosím pomôcť? Sľúbila som priateľovi, že sa už pred hodinou stretneme - a teraz neviem, kde som."
Muž zdola odpovedá:
... "Nachádzate sa v balóne približne 10 m nad zemou. Konkrétne ste na 49. stupni, 28 minútach a 11 sekundách severnej šírky a 8. stupni, 28 minútach a 58 sekundách východnej dĺžky."
"Vy ste určite inžinier," vraví žena v balóne.
"To je pravda," odpovie muž, "odkiaľ to viete?"
"Nuž," povie žena v balóne, "všetko, čo ste mi povedali, je z technického hľadiska správne, ale nemám poňatie, čo si mám s Vašimi informáciami počať,
lebo v konečnom dôsledku ešte stále neviem, kde som.Pravdu povediac ste mi vôbec nepomohli. Nanajvýš ste môj let len predĺžili."
Muž nato odpovie:
"Vy ste očividne zamestnaná v manažmente."
"Áno," hovorí žena v balóne, "ale odkiaľ to viete?"
"Nuž," povie muž, "neviete, kde ste, ani kam smerujete. Vďaka veľkému množstvu teplého vzduchu ste sa dostali na terajšiu pozíciu.
Sľúbili ste niečo a nemáte ani páru, ako to dodržať a od ľudí pod Vami očakávate, že vyriešia Vaše problémy.
Faktom je, že sa nachádzate v rovnakej situácii ako pred naším stretnutím, ale zo záhadného dôvodu som na vine ja!"

iskierka

lost..takymi natahovackami sa zbytocne oberas o cas. nikto z banky nebude odpisovat na tvoj mail, skonci v kosi, ako si povedal, poslu ti max. uz vopred prednastaveny mail a hotofka :)
a ehm, nechcem provokovat, ale cakaj zvysovanie poplatkov kvoli bankovemu odvodu sudruha eF.

lost

Asi vsetko zrusim a spravim si ucet v banke na ktoru som casot nadaval :D ze ucet za 5 eur mesacne :) asi vies na ktoru myslim :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.