Prečo ešte nespíte?

iskierka

lost a co ti maju na to napisat, Zuno je ina nez VUBka, inak to funguje v Zune nez vo Vubke, maju nizsie naklady, vsak a preco sa na Vubku nevykasles? vsak keby stracala klientov, tak by mozno prehodnotila svoj cennik...to co klient banke dovoli, tak ona to vyuzije... lenze malo je ludi takych, co zmeni banku, a to ani nehovorim o iniciative, aby si niekto sam odseba porovnal produkty atd... ty si vynimka :D klobuk dolu :)

iskierka

lost no prave som mala na jazyku otazku ci nechces privatneho bankara, ehm :P
to spracovanie platieb trva, su tam kadejake technicke prekazky, neviem, platobny styk ma nikdy nejak nezaujimal, ale do tusim 2016 by mali vsetky platby v ramci celej unie prebiehat megahladko a bez problemov a obmedzeni

iskierka

no co ja viem, mne sa napriklad az tak nepozdava, ked su obchody otvorene aj cez vikendy..kedysi to nebolo a ludia prezili:D uz sme tak spohodlneli, casto zhaname vsetko na poslednu chvilku, clovek dementnie a zabuda na veci ktore ma urobit cez tyzden, panbohzaplat ze teda cez vikendy maju vacsinu centier k dispozicii :)

lost

iskierka

vies co ma este stve? :D

napr pisem do VUB, ze sa mi nepaci ich cennik, nech mi ponuknu nieco lepsie a oni stale len blbo odpisuju COPY PASTE texty, ze ako su vyhodny :D ale ked napisem, ze ZUNO ma lepsie veci, tak proste na to neodpovedaju, resp zahmlievaju :)
a to im nechavam vyse 100eur na poplatkoch rocne.. a ani tu hotovost nemaju vzdy k dispozicii :P

lost

prevod a spracovanie, napr:
mam Banku XYZ a chcem to poslat do Banky ZYX..
A chcem aby im to prislo do 5 minut.. :) alebo proste v ten isty den, alebo do 2-3 hodin.
bez toho, aby som musel platit 16-66eur "zrychleny" poplatok, lebo to uz ja sam mozem skocit do banky pre cash a potom hodim ten isty cash do dalsej banky :)
maximalne vtipne mi to pride ak su tie banky vedla seba :D
ale dnesne banky su, a to mi odpust :P , blbe, pretoze mi nedaju viac ako x eur v hotovosti, ak to nenahlasim :D a co ja viem kedy chcem hotovost? :D proste napadni mi to TERAZ tak ju chcem TERAZ :)
ale zase nechcem za to platit privatneho bankara :P

lost

preto mam rad afpark, lebo tam aj o 19:55 fucia banky nech je hoci aj nedela :)
teda ale jedine co ziskam je vklad/vyber..
ale aj to je nieco :D

lost

iskierka

a preco banky nepracuju cez vikend? :)

ved softwarovo je to ultra jednoduche ..

alebo to medzibankove prevody musia aj rucne nejak natukavat ludia fyzicky ?

lost

HAHHAAHHAH

LA PAZ. Spoločnosť Coca-Cola musí do 21. decembra ukončiť svoje pôsobenie v Bolívií, symbolicky sa tak má stať v posledný deň mayského kalendára.

HAHHAHAHAHAHHA