Prečo ešte nespíte?

lost

Tak teoreticky, to je eshop, ktory ma 2-3 ludi (majitelov a zamestnancov) a maju 1 izbu a spaizu ako sklad a kancelariu :)

Vela ich je takych u nas a vela z nich ma veli slusny servis, s tymto skusenosti osobne tiez nemam, no asi by som sa nebal.. Aj keby krachli, tak by sa zaruka dala uplatnit u vyrobcu pravdepodobne, i ked to je potom dost nanic (postou niekam nieco posielat..)

No ja som vsteky PC bral od takychto obchodikov :) a jeden z nich krachol, volal sa x-computers z Kosic.. ale co viem, tak pred krachom nikoho neokradli (na slovensku vynimka), ale so zarukami uz neviem ako, jedine komunikovat s vyrobcom..

Funguju asi tak 1,5 roka podla orsr.sk (a ich A&T Group spolocnik od 2008), cize z tejto stranky vyzeraju tiez OK :)

ojka

no však to je to, ta cena.... alzu som pozerala kvoli tomu, že mi to viacerí odporučili, že majú dobrú skúsenosť, že sú spokojní....
inak som pozerala sem www.atecko.sk a to ma po odpočítaní ešte poštovného/kuriera stále vyjde lacnejšie cca o 10 €. Len zasa s týmto obchodom nik nemá skúsenosti, aspoň čo ja viem... hmmmm...

lost

Vyzera v pohode :)

Len ta cena, ALZA no :D

pevne-disky.heureka.sk

Ale na druhu stranu, casto pocuvam od ludi, ze ak sa nieco pokazi, tak to Alza bezproblemoov vymeni, cize udajne je tam zaruka na velmi vysokej urovni.. (osobne som tam ale zatial nic nemusel reklamovat..)

ojka

slnečnica, ja milujem lejaky, milujem búrky (: takže ja som mala ešte balkon dokoran otvorený,... len som mala chvíľkami obavy, keď tak fučalo, aby mi nenapršalo do izby :DD
no a víkendové plány? ja nikdy nič špeci neplánujem, ale tak zatiaľ som s jeho priebehom v rámci možnosti spokojná (:
takže ty aj vybazenikovaná?