Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ach, na toto sa mam stahovat do BA? na toto? :D

sice tam kakao mali aaaale, nemyslim si ze je neprazene, co je dolezity fakt :)

www.bioking.at

a stolo to 5,30-5,45 ci kolko to :D

BLAVA , fuj :P

nevadi, fail, ale nevadi :D

slnecnica

Po veľmi dlhej dobe dnes skončil obed,ktorý som varila v koši. Začínam byť hladná, čo je o takejto pokročilej hodine dosť zlé ;-) ale vidím to pizzovo alebo čínovo:-)

lost

no preco nie v BA? :)

drahe nehnutelnosti a aj tak tam nepracujem, resp nemam tam teraz pracu, pride mi to zybtocne tam chodit :)

ked uz tak, skor severjne od ba.. tam medzi D2 a rakuskom, nejaka dedina a bunker :P

idem teda pre kakao :D

zatim caute :)

Maoam

Lost, ja na teba fakt casto myslim, teda mam take momentky :D, dnes ked som sa hrabala v kartone s Nimm2 (kupovala som ich v discounte), tak som hned myslela, ze 'aa, Lost' :D, lebo minule sme sa o nich bavili. Lost, premysli si to s tym skorsim prestahovanim sa, vsak by si si o dva roky dlhsie uzival vsetky vyhody s AT spojene ;-)). A mas tam lepsi danovy zaklad, tusim do 8000e/rocne neplatis dane z prijmu.

Maoam

Lost, nechapem, preco este v AT nebyvas, alebo aspon v BA?

Lost, ja nemam rada slovo kakavko. Mne to znie tak infantilne :D. Kakao je lepsie :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk