Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

Matejko, novy admin, pssssst... odomkni nám tému..pssst, tak aby macca nevidela, pssst

lost, jaj tak, mas namierene tamtym smerom:) hm, no svajciarsko v unii nie je, ked ta len to odradza :D

lost

no zatial nie :D
ale rozmyslam ze by sa nemcina hodila ako zalozna investicia mojho casu a mozgovej kapacity na casy, ked si poviem ze je cas sa prestahovat do AT/DE :)
konieckoncov sa mi tam celkom paci, je tam vacsi poriadok ako na slovensku..
len ma odrazda samotny fakt, ze stale by som bol v europske junii :P

a to je zly fakt :D

iskierka

duolingu som venovala asi tri hodinky :D potom mi napadlo, ze cim viac si osvojujem nemcinu, tym viac sa mi pletie s anglinou. na nemcinu teraz kaslem, vsade chcu AJ
a ty preco nemcina? co si si nasiel frajerku z DE?

lost

iskierka

zaujimava metoda..

henta metoda co skusam ja, to je taka, ze sa uci nemcina z nemciny :) resp from scratch.. pomocou zvuku a obrazkov..

duolingo je velmi zaujimava metoda.. skusala si to uz ? naucit sa nejaky jazyk? :)

iskierka

ojka, regla som sa tam, ale ja som si chcela oprášiť anglinu, lenže, ono je to iné v tom, že k dispozícii tam máš 4 jazyky Anglictinu, nemcinu, franc. a span.
kdezto jeden z tychto si nastavis ako zakladny, v ktorom budes mat zadania a druhy jazyk si vyberies ten ktory sa chces ucit...no a mne to nastavilo tak, ze anglictina bola povodny a ucit som sa mala nemecky, cize presne naopak..a opacne som to nastavit nevedela :D
a potom ma to prestalo bavit :D

ojka

inko, ja som o tom duolingu tiež ešte nepočula (: často to používaš?
lost, no vidíš, tak nejaké zaklady oprašíš a pôjde to (;

iskierka

lost, vygoogli si, je to jeden zo sposobov ucenia sa cudzieho jazyka.. a vedlajsim efektom je to, ze sa tym zaroven prekladaju internetove stranky, ci take daco... a je to fajn hrava forma :) pozri si to
www.duolingo.com
precvicujes si tam dva jazyky zaroven
ojka no s kym asi, s kym asi :D

lost

iskierka

duolingo nie:) co to je? :)

skusam to cez program Roseta :D

ojka, AJ+NJ :)) NJ 6 rokov, ale :) to sme sa ucili,

s prizvukom na slovo UCILI SME SA :)

nie ucil som sa :D

ojka

inko, sa zaondievaš? nie je možné a s kým ? :DDDD (-:O
tak sa nezaondievaj a makaj (;
lost, ty si sa aké jazyky učil na ZŠ, SŠ? len angličtinu?

iskierka

lost ucis sa nemcinu? poznas tu srandu duolingo? :)
hej hej, cvicenia ms access, ojka mi poslala jeden subor tak sa idem nan vrhnut ale uz naozaj na sto percent, lebo zatial sa len zaondievam :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk