Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prečo ešte nespíte?

ojka

rozprávalo sa len o tom mojom projekte a o jeho prínosoch (: otázky sa neťahali...
och, neviem, či tú obalku nedám potom radšej niekomu inému otvoriť... d-:

iskierka

najdlhšia bude ta pol minuta, ked budes otvarat obalku s vysledkom :D
a na tej ustnej skuske si si tahala nejale otazky? alebo si rozpravala o tom svojom pridelenom projekte?

ojka

hej, ten projekt som robila celý sama, ale teraz by som už nevedela v tom ani prstom pohnúť,... by som si musela "kapánek" osviežiť pamäť (-:O
nooo, externých podľa mňa naberú, ale denných, to je otázne... je tam obmedzená kapacita, a ked mali niektorí rovnaké témy vybraté, tak tiež nemôžu zobrať všetkých.... uvidíííme, neriešime (:
rozčulovať sa bude zasa asi až zajtra, ked uvidím, že poštárka zasa nič nepriniesla :D

iskierka

wow..tie makrá si robila sama? panecky... vsak mne to nic nehovori... teoriu k tomu ovladam, ale ehm.. nuz, musim este popracovat :D

iskierka

ustne??? a ked len desiati, tak vas vezmu vsetkych ;) neboooooj, si na dobrej ceste...ale keby ta aj nevzali, tak co! budes pracovat a bude to mozno lepsie... to ako to vypali je jedno, bude to ta lepsia alternativa :D

ojka

inko, ale áno, som netrpezlivá, lebo tieto prijímačky boli len ustne, nič nemuseli opravovať, a oni vedeli výsledok už v ten deň :DDD a boli sme tam AŽ desiati, tak neviem, či to je pre nich taká veľká robota .... aaaale tak, výsledok už nezmením, tak už sa bude len čakať (-:O
ehm, jo, projekt, dúfam, že sa na tom moc nesmeješ, nepozerala som si ho teraz síce, ale tipujem, že sú tam i nejaké žvásty popísané.... heh, obkecávačky okolo projektov mi nikdy moc nešli /-:

iskierka

našla našla, samozrejme, že mi to pomože, dakujem :) som si to začala čítať, a pozerám si ten projekt :)
nebuď netrpezlivá, dlho sa riešili promócie prijímačky, no kto by to mal čas všetko riešiť a opravovať :D

ojka

inko, no jak by ti tam bolo len dobre :DDD ako ja by som tie IT veci tiež malaa akože ovládať, aleeeee za srdce ma chytil skôr iný ekonomický smer (:
ja som z toho doktorandského stále taká namäkko, také rozpačité pocity,... zo školy ešte stále žiadna pošta, ešte majú na to 2 tt, ale aj tak... no čo, aspoň si nebudem vyčítať, že som sa o to nepokúsila, ked to nevyjde a začnem potom seriozne hľadať prácu... len len len len stále neviem, že či u nás doma alebo dole v BA.... hmmm....
ale v tom maily si asi nič užitočného nenašla, že? viac toho nemám //-:

iskierka

ojka inak teraz tolko dobrych flekov otvaraju vhodnych pre tvoj odbor, normalne skoda ze riesit to doktorandske...mohli sme byt kolegynky :D

iskierka

ojka dakujem. a panbohzaplat za to, ze som si tu knihu vobec kupila, na poslednom pohovore ma z toho riadne vetrali..ono to uz ide skor do takej IT pozicie, tam keby ma vzali, by som bola na oddeleni so samymi chalanmi :D co viac si mozem priat :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk