Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

eeeehm, hej, presne tie nečakané návštevy som myslela, ....(;
jasné, v pohode, už to načítavam do mailu, len neviem, či ti to niečo pomôže, ja ked teraz na to kuknem, tak mi to fakt nič nehovorí, kedže som sa ročník čo ročník viac orientovala skôr na to účto ako na tú informatiku (:
ja ta inak obdivujem, že si sa takto na to to sama dala ...

iskierka

ojka, no vy ste na vasej akulte isto aj zaklady programovania mali vsak? ja sa teraz do tychto veci pustam sama, myslim si, ze treba naberat zrucnosti kde sa len da :D
kupila som si 400 stranovu prirucku, ta je fajn, len mohli k tomu pribalit aj nejake CD s cviceniami na odskusanie...
my sme access mali iba v ramci volitelnych predmetov...a ja som si zvolila radsej mikroekonomiu :D
vuaaaaa a tak ked mas to rar niekde poruke a nebude ta to obtazovat, moooooc by mi to pomohlo. ak to budes vediet vobec najst...
aha necakana navsteva menom J. ? :D

ojka

inko, hej, už som musela, lebo sem tam sa mi tu vyskytne nečakaná návšteva a potom už len zachraňujem situáciu :DD dufam, že mi tu ten poriadok vydrží čo najdlhšie (-:O
accesssssss sme mali ešte v 1. roč., a ak mám byť uprimná, ja by som bez priručky teraz s tým už asi nevedela ani pohnuť, celé som to zabudla... ale ak chceš, tak ti pošlem na mail zararkovaný celý môj predmet z toho, je tam nejaký môj projekt, nejaké cviká....

iskierka

upratovacia mania ta chytila? ja este nemozem, vsade sa stale prasi, kupelna sa pomaly obklada, trochu sme zavarali s maminou visne...a teraz si planujem docitat knihu MS Access :D
nemate nahodou ojka lost nejake cvicenia v PC? pogooglila som uz vsetko mozne, ale nejake dobre cvicenia stale nemozem k tomu programu najst

ojka

:DDDD to preto, lebo malé deti sú najuprimnejšie a vedľajšie "učinky" ich slov sú im ukratnuté ((((-:
inko, noooo, u nás nepršalo celú noc, celé doobedie a tearz začína zasa kropiť kapánek symbolicky.
von sa nedá ísť niečo robiť, ale aspoň som si konečne hlbkovo naporiadok upratala moju "komôrku" doma (:

iskierka

deti hovoria pravdu niekedy dost kruto..pozname to :D
no co tety bodkovane, cervenooke ako to vyzera s pocasim u vas? u nas uz hadam pol dna neprsalo :)

Maoam

:D, ja som raz mala na tvari vyrazky a tiez decko jedno prislo a ze : teta, ty si cela bodkovana, co sa ti stalo? :DDDD

slnecnica

Ty si spala? Nie. Pila? Nie. A prečo máš teda také červené oči?
Takýmito otázkami som bola dnes zasypaná od kamošk. detí :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk