Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

Lost, ale mas aj slova, ktore su ovela dlhsie :-), bezne aj 23-26 pismen a slovo sa sklada vlastne z troch vyrazov :D

Na to si zvyknes, to je uplne v pohode.

Maoam

Lost, to slovo sa sklada vlastne z dvoch vyrazov, jasne, po istom case mas na to oko, tieto dlhe slova su vlastne zlozene :-)

Wissenschaften = vedy
takze to je lahke Gesundheit (zdravie) + Wissenschaften (vedy) = zdravotnicke vedy a to 's' ich spaja, takze Gesundheitswissenschaften :-)

lost

haha, hmm, inac chcel som sa spytat, ked vidis takto brutalne dlhe nemecke slovo, citas to pismenko po pismenku?
ci si clovek zvykne a potom letmym pohladom na to to precita? tak ako kratke slova typu 4-8 pismen ? :)

inac zaujimavy vyber.. netusim o com to je ale to slovo swissenschaften sa mi tam paci :D

Maoam

:D kamoska ide teraz studovat (uz ma dost rokov), aj aby mala opät prazdniny :DD, roky robila a chce byt opät studentka ;D

ojka

system, prazdniny ešte len riadne začali, tak dúfam, že niečo k prebratiu si najdeš ,...onéééé,si hladáš aj brigádu, alebo chceš len "prazdninovať"?

ojka

system, som ti chýbala?heh,..... som ťa tu dlho nevidela, škoda, že som ťa prepásla....
som mala rozčítanú knihu, nemohla som spať, tak som ju chytila do ruky....a keď som ju dočítala, tak kukám, že pol tretej...kapánek som to pretiahla,...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk