Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

maoam, vies co mi to cele zase znechutilo? :D

inzerat:

Stavebný Pozemok PRELLENKIRCHEN (18 km od BA) veľmi pekný, pre Váš

a presne toto:

"18 km od BA"

to uz je tazka retardacia realitneho maklera :)

podla neho sa uz aj vychodne rakusko toci okolo BA :D

sakra s tou BA..

lost

Maoam

k tomu kureniu, to je ina sranda tiez

1990 = kurenie je prakticky zadarmo
1995 = niekto pride s napadom zateplit, aby ludia usetrili
2000 = ludia hromadne zatepluju za obrovske peniaze
2005 = ludia setria, teplarne stracaju
2010 = teplarne maju fixne naklady, hypoteticky aj neobmedzeny plyn, zdrazuju
2015 = ludia tak brutalne setrili, ze teplarne skolabovali a brutalne setrenie znamena brutalne straty a to znamena brutalne zdrazenie za ucelom pokrytia nakladov, alebo bude kolaps, ziadne teplo.. ten genius co vymyslel zateplenie uz bohuzial nezije, inak by som si ho nasiel..

drevo bude drahe, myslim ze drevo je vynikajuca investicia, je to obnovitelny zdroj a staci na to aj brutalne svahovity pozemok a vydrzi prakticky na cely zivot (zasoby), nekazi sa ako benzin/nafta v generatoroch a sice neprakticke, ale aj drevo moze nahradit prakticky akukolvek energiu (elektrinu, teplo, varenie) v domacnosti :)

ale toto mi je v byte nanic :D

lost

Maoam a ano, auto je luxus.. ale nemyslim teraz tie ficove haluze ze 80kW je luxus

ale skor to, ze priemerny cisty plat na slovensku je kolko 450eur?

to su, ak ma clovek benzin, 50litrov = 1 nadrz

50*1,50 (najlepsia trajsia cena, nerealna ale lahko sa pocita) = 75 EUR

450/75=

hm

šesť

ak cestuje niekto 50km do prace denne, 50 spat, to ma 100km/den

1 nadrz na benzine nevydrzi viac ako 700km, priemerny okolo 80kW "luxusny" motor.

cize 1 nadrz = maximalne 1 tyzden

mesiac ma 4 tyzdne

cize 4 nadrze

ale priemerny plat je 6 nadrzi

dost chore ze? :D

a sice ludia hovoria "necestuj autom" ale nie kazdy ma ten luxus, ze ma pevny pracovny cas :)

staci si predstavit obycajneho vodara, co pride opravit potrubie ked prsakne a musi ist desiatky Km denne v meste, alebo ineho manualne pracujuceho cloveka.

garantovnane svoje naklady - aby prezil - prenesie do ceny

cize konieckoncov sa takto nekonecne dokolecka-kola navysi inflacia :)

az to raz praskne..

a to bude skarede a velmi.. (podla teorii z historie, ale nemusi byt)

lost

Maoam

no ak bude v DE, AT a na SK takto na hovno, tak to sa radsej zacnem ucit grecky :P

neviem kedy pojdem do AT :)

to zalezi ako si v blizkej dobe zadefinujem breaking point :) nejaky bod zlomu..

i ked ten som uz mal asi 100x :D

zimy sa osobne nebojim :) som chladnokrvny :P

jedla vela nepotrebujem, som chudy :D

a ak by bolo fakt ze zle, mam tu 2kg maska vedla mna :)

zapalovacov mam dost, paliva tiez..

cize som na tom celkom OK, ked si predstavim apokalyptický scenar :D

no ale fakt, to bude zaujimave..

hlavne z toho dovodu, ze bez ohladu ako vela chladu a hladu vydrzim, moj sused toho vydrzi urcite menej :)

a retaz je tak silna, ako jej najslabsi clanok.

www.buzzlol.com

Maoam

inak tu zazneli sumy, ze aj kurenie bude v zime luxus a varovali, ze socialne pripady budu sediet v nevykurenych bytoch a bez elektriny, lebo ta bude pomaly nezaplatitelna v DE, co tak zdrazela

Maoam

Lost a auto je uz tiez luxus, to vies, nie? No ale ked este aj jedlo bude luxus, ale myslim totalne realne, tak to aby si si este uzil :DD. Kedy sa stahujes do AT?

lost

Maoam

hmm, to aby som sa zazasobil :)

ale ide to presne tak ako to ist ma - jedlo bude stale a stale drahsie, az za to stane "luxusom"

uz je fakt nacase aby sa ludia odtrhli od Texa (tesca) a poorali tie anglicke travniky :)

napr ja osobne nakupujem cestoviny v rakusku a 500gramov stoji tusim 2,29eur.. bezlepkove a chutne, nelepia sa atd (ako by aj mohli :D ked tam neni lepok, ktory tusim ze sposobuje lepenie)

vydrzi to 2-3 roky, cize neni problem sa zazasobit na velmi dlho :)

problem je skladovanie a este horsi problem je pointa takehoto investicneho zasobenia sa.. aj keby som teraz kupil jedlo na 3 roky a poradilo sa mi ho uchovat a mal by som energie ktorymi sa tepele upravuje - co ak mi to po 3 rokoch dojde :) cize stale jedine co dosahujem je oddialenie neoddialitelneho..

ale tak prinajhorsom si kupim nejaky pozemok a budem cely rok na zemiakoch :D

to som zvedavy ake to bude za 5 rokov. alebo 2 roky..

2 roky dozadu som mal horsie predstavy o dnesku :) ovela horsie..

cize zase na tom nie sme tak ale asi

ale pred 5 rokmi, to som ale este len s paranojou zacinal :D som si myslel ze bude lepsie :D (cize toto sa nepocita)

take klise ze "tentokrat!! TENTOKRAT!!!" bude horie :D je uz asi otrepane a ani sam neviem ako bude a co bude a co nebude :D

hold, zavisi to od velmi vela veci :)

predovsetkym ludi (masovej populacie)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.