Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, no ten moj to nejak neviem najst
ale brat kupoval 1000GB pred 2,25 rokom a platil za to 150 EUR (dnes stoji 110) (on to znicil asi rok potom co to kupil ak nie skor, blazon ze? :D setri na to pol roka a potom sa o to nevie postarat :) )

hmm a mam to :)
tu som to kupoval:
www.alza.sk

65eur stal 250GB v auguste 2009..

ale myslim ze su aj lacnejsie externe/prenostne HDD od tychto WD.. len s nimi nemam skuenosti, no myslim ze tam bude rozdiel v cene tak do 10-15% max

ojka

maom, vďaka, už len čakám rozhodnutie zo školy ,... ale aspoň si nebudem vyčítať, že som to neskúsila,...
lost, ked si hovoril, že pri výbere si sa riadil i cenou,...kolko prosím ťa stál ten tvoj?

ojka

maomka, ťažké na psychiku to je, a vlastne u nas to funguje tak, že k svojim povinnostiam ti pribudnú i iné papierovačky, ktoré by mali robiť iní, plus niektorí si z teba urobia doslova poskoka... ale tak všade to je inak, tak uvidíme...
lost, noooo, vyzerá to celkom dobre, vďaka... jo, to o tom zvyšovaní cien som už počula, moc som sa tomu nepotešila, ach... no čo, obetujem časť výplaty...

lost

myslim ze je to aj v 500 aj 750 a urcite aj 1000/2000 :)

takto sa vola:

pevne-disky.heureka.sk

mozno sa da aj inde najst lacnejsie o kusok :)

ono teraz vyskocila cena HDD asi na dvojnasobok, lebo pred rokomv "vytopilo" sklady v thajsku ci kde :)

no a na slovensku na tom ryzuju predajcovia..

ale ako pozeram tak ani na ebay.de to nie je ziadna slava, plus ebay.com ma velmi zly kurz EUR/USD teraz..

takze asi ten prvy link + mozno ine vyhladavace :)

inac ja mam 250GB verziu a mozem dat kratky review :)
ma cca 2 roky mozno aj 3 roky uz..
cestoval v batohu pomerne casto, potom 1 rok bol prachom zapadnuty..
nedavno som na neho omylom prilepil magnet :)
ale stale funguje :)

cize je pomerne OK :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk