Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica, skôr mám veľký bordel v PC a málo miesta v ňom.
a pošta zo školy stále nechodí, tak neviem, veľké šance tomu asi nedávam, nemyslím teraz na to... do augusta sa snáď vyjadria, keď už si tak davajú na čas...

ojka

lost, chcela by som taký na prenášanie so sebou...
inko, uau, tak nová kupelna, no pekne, pekne,... a len obkladačky meníte, alebo celé zariadenie? bude nová vanička?

slnecnica

Snažila som sa polopatisticky, aj mne to tak bolo vysvetľované:-)
A k tým telef, tak ja som spokojná s x periou, mám uz druhú, predtým som mala x peria mini(ktorú som utopila-nech jej je voda ľahká:-)) a teraz mám mini pro či čo, s takou vysúvacou klávesnicou.

iskierka

ojka no hej, kupelnu prerabame... ocino sa trapi s obkladackami, ktore nie a nie ist dolu zo steny. ktovie cim to kedysi lepili :))
idem prave ku sestre, osprchovat sa a umyt si vlasy, lebo u nas doma su teraz bojove podmienky :D a ze vraj ked pridem, mozem jej rovno aj deti na dve hodiny postrazit :D aka je vychytrala :D

slnecnica

Ano, wifi je zadarmo, v telefóne si nastavíš pripojenie cez wifi (môže byť ešte mobilné pripojenie-cez tvojho operátora, spoplatnené), ono ti vyhľadá pripojenie a surfuješ koľko chceš. My máme doma tiež wifinu, pripájame sa na ňu pohodlne bez káblov na notbuk aj na telefón. Akurát, že doma ju máme zakódovanú, aby sa nemohol pripojiť ktokoľvek:-) a kódy poznajú len domáci:-)
Aj bežne v mestách bývajú free wifi zóny, teda nie u nás, ale u teba určite:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk