Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Niektore vlaky som pocul ze maju wifi ale este som to neskusal :)
www.t-mobile.de
tam pisu o nejakom endlos :)
to slovo sa mi paci :D

resp. aspon predpokladam ze v DE je lepsia konkurencia ako u nas :) preto by tam ten net mohol byt lacnejsi, respektive "vsade" za velmi nizku / rozumnu cenu..

inak, dnes trh ponuka tolko veci, ze je hadam aj nemozne aby sa v tom niekto vyznal :D ja som prestal mat chut to sledovat uz pred rokmi, cize som tiez pekne "mimo" z tychto veci :D a potrebujem novy mobil, lebo stary ma doskrkany displej, ale presne lebo si neviem vybrat radsej nic nekupim :D aspon zatial teda, kym to stary vydrzi :D uz ma cca 5 rokov :)

Maoam

Lost, nie, tu v DE. Ja viem, ze vam moje otazky iste pridu uplne idiotske, ako keby som prisla z osobitnej skoly, ale som uz trocha starsia a v tychto veciach hodne pozadu, preto som sa dosla opytat mladsich a zbehlejsich :D.
Vdaka za info, tak uz som mudrejsia, poobzeram sa po Sony, ano ide aj o hudbu :-), takze ak maju najlepsie, tak fajn, no a wifi na stanici a vo vlaku, to je akoze gratis ci ako to mam chapat? Sorry za blbe otazky, ale ja sa fakt nevyznam, ja som z doby kamennej.

lost

hmm, no s internetom je to tak, ze za do 10 eur (moze byt 3/6/9) mas internet do mobilu s limitom dat 500-1500MB podla toho.
neviem presne ceny

ale teoreticky to na aj mobilne sirfovanie staci, hlavne ak nie 8hod denne kazdy den :))

a tak kazda krajina ma nejakeho operatora co taketo nieco asi ponuka.. ale mozno je aj pausal a k tomu zadarmo net.. myslis na slovensku, ci ?

slnecnica

So Samsung nemám skúsenosť, ale kolegovi odišiel po roku. Často zamŕzal, vypínal sa, nefungoval mikrofón.
Sony je skvelý aj na počúvanie hudby, má najlepšie sluchátka zo všetkých telefónov:-)
A musíš počítať aj s tým, že žalostne málo vydrží baterka, obzvlášť keď ho budeš používať na net. No a čo sa týka toho netu v telef, každý operátor to má ináč. Treba si to naštudovať na ich www stránkach. Ak budeš na nete len vo vlaku, tak vo vačšine (zahraničných) je voľne prístupná wifina. A takisto aj na staniciach.

Maoam

Lost, no pytali ste sa, ze co s tym chcem, hlavne ked som mimo, aby som si mohla pozriet net aj vo vlaku a tak, takze to by sa hodil nejaky android, aj ked sa nevyznam, kolko to vyjde mesacne, to je nejaky pausal apotom neobmedzeny pristup na net, alebo sa to nejako extra uctuje, ci ako to funguje, kto to mate? poslat maily a tak...

lost

no externy disk mam WD (Western Digital)

ale tam som sa riadil cenou a vzhladom :)

potrebuejs nejaky na prenasanie alebo len polozit vedla PC ?

ojka

slnečnica, jo, ja si tie časy ešte pamatam....
oneeee, pardon, že vám skáčem do ipodovania, ale chcem tiež poradiť, alebo aspoň nejaký typ od vás, čo sa týka externého disku, máte nejakú overenú dobrú značku, aký veľký by ste odporučili kupiť? ďakovalaaa

lost

hmm tak ja by som chcel mat napr okuliare na panacikovy :D
alebo nejaky mexicky klobuk :D
podla mna by tomu panakovi sekol :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk