Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Zemepan

retardovanost EK EU Bruselu a ich volicov.

toto uz hranici s absolutnou stratou vedomia, mozgu..

uplna strata vsetkych slobod a dalej uz to radsej rozpisovat nebudem :)

zachvilku daju priamo z bruselu prikaz, ze kazdy den pred spanim si musis odobrat krv a skontrolovat obsah vsetkeho, lebo bezpecnost lebo EU..

proste uz nie absurdistan ale kokosistan ;)

preto povazujem za nebezpecne zotrvat na uzemi EU a tym padom aj zbytocne ucit sa nemecky jazyk (ktory inde ako EU nevyuzijem)

povedzme ze to uz radsej francuzsky potom, to vyuzijem aspon aj na inych kontinentoch..

alebo cinstinu :D arabstinu..

ojka

zdravíčko ((-:
lost, v noci si sa zasa napchával niečím dobrým? ((((-:
inak, no jo, KFC, lost, koľko tomu už vlastne je?
nespáči moji, nemali by sme novému adminovi zložiť i sľub poslušnosti? ((((-:
JohnMars, tak teda buď vítaný a dúfam, že veľa starostí s nami nebudeš mať.... možno :DDD ale inak si tu kedykoľvek vítaný i na kus reči (:
slnečnica, ako bolo inak na Gunse? podprsenky lietali? :DD
zuzic, včera lialo ako z krhly i u nás, ale den som si nenechala pokaziť, dnes zasa vykuklo slniečko (; kočka, ako inak prázdninuješ?
inkooo, vy doma prerábate? a čo robíte? maľujete, búrate, sťahujete? (:

lost

wau :D

clovece, ja som si myslel ze vy adini mate nejaku pevnu pracovnu dobu a to som sa aj chcel spytat, len som nechel byt za burana a teraz vidim ze O POLNOCI, resp PO POLNOCI, je tu admin :D

ach, moje stare zlaty casy trollovania sa blizia ku koncu??? :D

lost

Maoam, ekonomika.sme.sk

"Vyplýva to z návrhu nových pravidiel, ktoré dnes prijala Európska komisia pre celú EÚ."

vidis, toto je jedine co ma odradza od nemeckeho jazyka :)

presne na toto som minule myslel, presne na toto..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.