Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Maoam, ak myslíš mobil s androidom, tak ja som spokojná so značkou Sony Er. Predtým som mávala Nokie, ale odkedy do nich pchajú Symbian, prešla som na Sony Er s androidom.

slnecnica

Páni Gunsovci prišli až okolo polnoci, dovtedy dav ,,zabávala,, Bílá a Arakain. No a očividne, aj takýto umelci starnú:-) ale ok, dalo sa, gumáčky poslúžili, podprsenku som mala aj pri ceste domov:-)
Vitaj nový admin:-) Vy sa pamatáte keď to tu mal na starosti viac menej Andrej? A keď sa tu dal získať aj panáčik inej farby, než mali ostatný, niečo ako amatérsky odborník? Podľa počtu a odbornosti jeho rád.

lost

hmm no ipod, to je tazka otazka, kde to kupit, bud ebay alebo nejaky predajca, tam maju taky celkom obmedzeny trh sa mi zda ale applu sa vyhybam (co neznamena ze by si mala vyhnut aj ty)

ale aky android hmmm, myslis mobil? :)

lebo ja sa v tomto uz fakt nevyznam :D

tiez by som si chcel kupit nejaky mobil ale nemam tusenie aky lebo som prestal sledovat trh tak pred 5 rokmi :D

ale ak uz nieco poradit ked uz tolko textu :D tak asi by som sem napisal : forum.mobilmania.azet.sk resp na ine fora, kde ludia tomu rozumeju :) staci tam napisat poziadavky a na co to chces presne a uz vyberu nejake a mozes si z toho vybrat ten idealny :) resp. asi je najlepsie sa spytat (hoci aj offline ked uz nie na forach) niekoho kto sa do toho fakt rozumie :)

ja uz nie, tak nemozem poradit :/

lost

no ved :D
a maju super strategiu, ale podla mna to uz prehanaju, lebo im dochadza cas..
hovori sa tomu salamova metoda..
sakra ak by som mal meno vinnika, uz by som predaval svoje auto resp vymienal za nejaku armadnu ostrelovacku :)
konecne by som bol produktivny :D

lost

Zemepan

retardovanost EK EU Bruselu a ich volicov.

toto uz hranici s absolutnou stratou vedomia, mozgu..

uplna strata vsetkych slobod a dalej uz to radsej rozpisovat nebudem :)

zachvilku daju priamo z bruselu prikaz, ze kazdy den pred spanim si musis odobrat krv a skontrolovat obsah vsetkeho, lebo bezpecnost lebo EU..

proste uz nie absurdistan ale kokosistan ;)

preto povazujem za nebezpecne zotrvat na uzemi EU a tym padom aj zbytocne ucit sa nemecky jazyk (ktory inde ako EU nevyuzijem)

povedzme ze to uz radsej francuzsky potom, to vyuzijem aspon aj na inych kontinentoch..

alebo cinstinu :D arabstinu..

ojka

zdravíčko ((-:
lost, v noci si sa zasa napchával niečím dobrým? ((((-:
inak, no jo, KFC, lost, koľko tomu už vlastne je?
nespáči moji, nemali by sme novému adminovi zložiť i sľub poslušnosti? ((((-:
JohnMars, tak teda buď vítaný a dúfam, že veľa starostí s nami nebudeš mať.... možno :DDD ale inak si tu kedykoľvek vítaný i na kus reči (:
slnečnica, ako bolo inak na Gunse? podprsenky lietali? :DD
zuzic, včera lialo ako z krhly i u nás, ale den som si nenechala pokaziť, dnes zasa vykuklo slniečko (; kočka, ako inak prázdninuješ?
inkooo, vy doma prerábate? a čo robíte? maľujete, búrate, sťahujete? (: