Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

hmm, ja len tak idem okolo, nahodne kontrolujem ci spite :P
tak to vyzera OK
ale este sa vratim :P
tak pozor na mna :P
ved dozor treba :P
to by sa aj rymovalo ak by som mal normalnejsi slovosled..

dobra vila

ojka, tu na SR by bolo herectvo dost neperspektivne, uz som na to stara, ale ked som bola mlada, veruze som chcela byt muzikalova herecka, haha :D.
Tak bru nocku..ja uz tie zalahnem...
Uz mas pracu, ojka? Robis tam, kde si brigadovala?

ojka

dobrá víla, daj sa na hereckú kariéru a možno bude i finančná situejšn lepšia :D
ach, do hrášku, vypínam to tu, v celej izbe svieti len môj NB a dosť ma tu tým pádom obletujú všeliaké "milé" zvieratká :DDD a nedajú si povedať, že ja o ich pozornosť nestojím akosi d-:

dobra vila

wooodsky mladenec?:D
Ja mam svojho mladenca, tak radsej nech mi ziadny do oka nepada :D. Iba ak, tak platonicky :P.
Usmevom? To snad nie :D, ja nemam take velke usta ako Julia :DD..ale tak beriem to pozitivne, podobam sa na hviezduuu, vuuu :D.Bodaj by som sa financnou situaciou podobala na hviezdy :D

ojka

ach, koľko nostalgie ku mne došlo, keď som pustila túto pesničku... www.youtube.com
to bol takýýýýýýýý dobrý spevák, na koncerte vedel dobrú šou urobiť (:
dobrá vila, no čo a tebe žiady "woooooodsky" mládenec nepadol do oka? :DD
ale inko má inak pravdu s tou Džulinou :DDD aspoň trošku, tým úsmevom (((-:

dobra vila

HAHAHAHAHA :D, inko, si ma rozosmiala :). Nvm, na Juliu sa nepodobam, ale dakujem, hej, v tom filme je samica riadna :).

iskierka

uz ani neviem..ale vies co som zistila, ked uz sme pri tej pretty woman? :D ze sa dost podobas na Robertsku v tom filme :))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk