Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

od dnes verim na karmu :)
pred 10 rokmi som dal bratovi NAOZAJ NEVEDOMKY namiesto sirupu 100% koncentrat octu z flase, nech sa napije na SMAD
a teraz im vybral OCTOVY CHIPS
a ja som to zistil az doma
resp
presne to iste co ja vtedy jemu
on teraz mne :D
ale po 8-10rokov
lost

ked uz niekto cestuje, neradim vam uprostred nicoho rozbijat GPS o zem :)
totiz potom je cesta naspat celkom ako veeeeeelke bludisko :))
ale ten pocit stoji za to..

ojka

zdravíčko (:
no ja konečne doma ((-: na intraku tento týždeň netiekla teplá voda, a nešiel čiastočne pár dní net, žiadna klíma, takže luxusný pobyt v BA to bol :DDD
lost, a čo sa týka čokolád, tak na intraku mám asi 5-6 (neviem, odkiaľ sa mi tam nabrali) a všetky sú v chladničke :DD nie je šanca, aby prežili to horko ...
lleilla, ahoooooooooooooj, kuriatko, a tebe sa ako vodí? čo porábaš? hovor, píš, som veľmi rada, že si sa tu ukázala (:
to vieš, my sme tu s lostom a inko také stálice :DD stále tu parazitujeme :D
slnečnica a ty sa chystáš nebodaj na Pohodu? snáď to bude v pohode (: ja som tieto horúce dni od rána do večera skoro trávila v práci, tak ani moc pripečená nie som :D ale od dnes až do nedele mám voľno, prelžený víkendík, tak sa teším ((-:

slnecnica

Už zajtra začína horúúúúca Pohoda, teším:-)
Ako prežívate tieto hot dni? Či už ste sa roztopili??:-)

lost

tak brutalne horko je, ze sa mi cestou domov (asi 5 minut) totalne roztopila cokolada :D
a mam pochybnosti ci je ten tovr v obchodoch stravitelny, ved tam maju snad 30C :D
to je dost brutal.. ved to musi byt vsetko pokazene za par hodin, nie este to dni :D

ojka

hmm, inko, rozmýšľam, že koľko bolo nás... ale tipujem, že tiež tých 60-70. A boli sme tam cca hodinku a 20 min... ale to vieš, vonku budú ešte gratulovačky a fotenie, a s kamaratkami sa ešte vystískate, poradujete, to vám snáď ubehne ako voda ten čas (:
joj, také malé modrinky... to vážne ani nerieš.... (: alebo si ich obtiahni centrofixou a urob si z nich smajlíkov (((-: myslím, že také niečo originálne by nikoho nenapadlo :DD
slnečnica, no tak cez priame poludnie je dobre sa teraz vobec vonku sa premavať... tak sa doma hoď do plaviek a oddychuj (: vonku treba chodiť buď ráno, alebo až večerom teraz ((-:
ja som len zvedavá, aká moc horúca cesta bude dnes moja cesta do BA, bojím sa na to čo i len pomyslieť :D

slnecnica

uff, ojka, ja už neviem v čom sa mám premávať, najlepšie asi v ničom, ale zas basu riskovať nechcem:-)
inko, prekresli si si tu modrinu nejakým pekným tetkom, budeš origoš:-)

iskierka

mrkva, mrkef, karotka:)
nebudem jak dalmatinec. tych modrin su len tri kusy, velke asi ako jednocentovka, a su zozadu nohy. uz som si to prave skusala trochu zatriet make-upom, treba sa vynajst :D bude to v pohode :P
kolko bude trvat ojka, kym rozdaju diplomy 70 ludom? dve hodiny by boli pre mna idealne, lebo zaciname o deviatej a restiku som objednala na pol dvanastu az..ups

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.