Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

caute :) krasnu nedelu vsem. tak tak veru, zajtra ja promujem, mna caka ta prijemnejsia cast, ojku ta menej prijemna, ale zmakne to urcite
mne oznamka neostali ziadne, lebo som si ich nedala robit, som looser :)
a poradte mi ako zamaskovat modriny na nohe :D

ojka

slnečnica, čo blbneš ((-: ja som sa ráno o šiestej už v sukni po vonku premávala (:
či to mám brať ako ironiu dnešného dňa a sarkazmus? :D
ja len dúfam, že na teba žiadna choroba nelezie (;
david, jo, už som odpromovaná, v stredu (: mne čo sa nepodarilo odovzdať osobne, tak som poslala mailom (: ale tiež mi ich ešte pár ostalo, ale to preto, že s danými osobami som sa mala stretnúť ešte pred promociami, ale nám to stretnutie padlo...
ale 25 mi ich určite neostalo....
jooooj, david, ja sa budem chladiť tento týžden až až... :D v BA na intraku máme celý týžden odstávku teplej vody, bude to krutéééé, muhahahahaaaa
a nabonzujem, že inko má promocie zajtra (:
aaaaaa ja mám tie prijímačky tiež zajtra... ale neviem, čo mám od toho dňa očakávať, asi to bude fraška a totálne fiasko :DD (-:O
tak zajtra prosím na mna doobeda chvíľku myslite a držte palce (:

david_24

ojka tak čítam, že oznámenia už máš, ja som to ani nejak nestihol porozdávať, tak mi asi 25kusov zostalo:-))) a už mám po promóciach, takže je to už neaktuálne:-))) inak je hnusne teplo, ojka, asi sa k tebe prídem ochladiť:-))) a vlastne už si mala prijímačky na doktorandské? Ako si dopadla?
Vy už po promóciach? :-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk