Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

pche, no len si bazénujte, tak to aby som poblíž našla niekoho, kto má na dvore bazenisko jak hrom a vyčlapkala som sa v ňom i ja :DDD len mám takého silného tušáka, že v dedine nik taký nie je,... hmmm /-:
slnečnica, tak ty už podovolenkovaná? a kde? ako bolo? no tak kecaj, kecaj, kecaj ((-:
inko, mne nemusíš dvakrát hovoriť, vám tam nabehnem.... len ho ešte sprevádzkujte.... (;

iskierka

slnecnica, mozno sme jedna rozdvojena osobnost..uz davnejsie som si vsimla nejake tie podobne zaluby, vlastnosti :D este povedz, ze aj vy ste ho vyhrali:)
ojka, kludne, ked sa ti zunuje BA alebo sever, pridi na juh..to aby sme si pohli, lebo bazen este nie je v prevadzke :D

slnecnica

Prva dovolenka za mnou:-)
Inko, ty bývaš na našom dvore? Som zažila šok, malý gumený bazén fuč, namiesto neho poriadny bazenisko so solárnym ohrevom. Vytešená som jak male decko:-)

iskierka

nie kdeže, ja sa kúpaliskám vyhýbam
aléééééé! už chystéme miestečko pre 4metrový bezénisko na dvore :)

ojka

ja som sa toho roku ešte nikde čvachtať nebola (: Inko, a ty si už bola? I keď stále sa teším peknému a príjemnému počasiu ((-:
krásny slnečný víkend vám ešte inak prajem ((-:

lost

hmm, a kolko mas celkoveho miesta na systemovom disku (tam kde mas windows instalovany, zvycajne "C")?
ono teoreticky by to malo byt jedno ze kolko a aky velky subor tam mas.. napr jasom mal niekedy plny disk a veci isli, i ked ich to moze spomalovat, to je asi pravda.. hlavne pozor ak to pojdes zalohovat, nech je USB v poriadku!! :) velmi casto sa tam moze stat ze sa USB disk zblbne a fotky su fuc...

Maoam

Lost, este jedna otazka, presla som este vsetky subory, nasla som jeden (su to ale len fotky), ktory ma 9,44 GB, moze byt ze je to prilis vela? bola by moznost napr ta presunut to na USB-kluc a z PC odstranit? ci to je vtip, prepac mi fakt moje stupidne otazky, ale ja sa do toho nerozumiem absolutne

este raz dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk