Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

Lost, este jedna otazka, presla som este vsetky subory, nasla som jeden (su to ale len fotky), ktory ma 9,44 GB, moze byt ze je to prilis vela? bola by moznost napr ta presunut to na USB-kluc a z PC odstranit? ci to je vtip, prepac mi fakt moje stupidne otazky, ale ja sa do toho nerozumiem absolutne

este raz dakujem

Maoam

Lost, skusila som to a je to uplne to iste, cize stranky otvaram vo firefoxe, video bezi v google chrome...nic sa nezmenilo! :-//////

lost

myslim tak, ze v IE by islo video a na tom firefoxe by si potom skusala otvarat ine stranky.. ale tam na firefoxe by youtube nebol otvoreny..

lost

to je v postate jedno, mozno mas predinstalovany internet explroer? alebo ak sa ti chce instalovat, tka udajne chrome je fajn :)

ale pre skusku by uplne stacil ten IE co ma v sebe windows..

Maoam

Lost, aj ked deaktivujem, co sa len da, nic to nepomaha. NO nic, budem sa musiet asi na niekoho obratit, myslim realne tu, kto sa na to kukne osobne :-/////////, mam nervy z toho, fakt.

Maoam

lost, kks, teraz som paralelne nechala bezat trapne video + som otvorila tuto stranku aby som ti napisala a CPU naskocilo na 100% :DDD to je psycho

idem kuknut tie tools

lost

ahaa, takze to vyzera na firefox..

mozon je potom problem v tom, ze mas nejaky plug in do firefoxu, ktory ti nieco brutalne zatazuje.. ale to len mozno..

ked ides vo firefoxe do Tools - Addons, tak tam mas vela veci?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk