Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

tu je to najhoršie večer/v noci nedá sa tu spať, fungovať,.... a ráno som zasa kvoli tomu horku skoro hore d-:

ojka

Ráno sa muž zobudí po strašnej opici. Hrozne ho bolí hlava, za pohár vody by dal poklad a zo včerajšieho večera si vôbec na nič nespomína. Zašmátra vedľa seba na posteli rukou a manželky nikde. Otvorí oči a na poduške lístok: "Za chvíľu prídem, miláčik, milujem ťa!" Vstane, ide do kuchyne a tam už pripravené raňajky, čerstvé pečivo, horúca káva, praženica, slaninka a opäť odkaz: "Dobre ráno, ľúbim ťa!" Nechápavo pokrúti hlavou, ale stále si nemôže spomenúť. Vbehne do obývačky a tam jeho syn. Tak sa pýta:
- Čo sa tu včera stalo?
- Ale, prišiel si domov napitý ako sviňa, ten monokel máš od stolíka, keď si prepadol cez prah dverí, potom si ovracal celú chodbu a nakoniec aj seba.
- No dobre, ale to nevysvetľuje čo sa tu stalo...
- Nakoniec sa mama rozhodla, že ťa vezme do kúpeľne, aby si sa umyl a ty si pri tom začal vykrikovať: "Pozor, ruky preč ženská, ja som šťastne ženatý!"

lost

no posledne tri dni sa to drzi tak medzi 33-36C aj do neskorych hodin :)
brutalne je byt na slnku niekolko hodin teraz..

lost

wow :D

to aby som si na leto zobral stan a odisiel na severnejsie casti :D

25C tolko nemam ani v zibe!!! :P

(mam az 27 :((( )

ojka

lost, ked som šla z práce dnes, tak ukazovalo 35 stupnov (hej, viem, realne nebolo možno tých 35, ale je to zaberák...).... a ked som telefonovala dnes s domovom, tak u nás je možno príjemných 25 ((-:

ojka

uff, viete na čo som prišla? že vonku je asi kapánek horko i na moje pomery ((-: už abych bola doma, na zlatom severe (((-:O

ojka

Deria, skoro som vyhodila i svoj mobil z okna :D ma vyhodilo z wifiny a nechcelo mi ju znova načítať v noci.....
No ale hlavne, že má spolubývajúca nový budík, a keby som ráno ja nevstávala do práce, tak ona do ten svojej takmer zaspím po druhý krát za dva dni :DD

uff, ale nenormálne horko je vonku... to sa nedá riadne tak fungovať...
a ty si čo ešte v noci nespala?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk