Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

Dzana, hlavu hore, jak sa vodí? čo máme nového? (:
ja bola už o jednej v posteli a zaspala som o pol tretej asi, stará dobrá klasika :-//
:DD
krásny slniečkovský deň prajem (:

ojka

eeeeeeeeeeehm, INKO , pšššt :D
jedna má prísť až v nedeľu a druhá príde v piatok iba pre veci a cestuje domov, lebo teraz je nasáčkovaná u priateľa (;
www.youtube.com
ja mám tieto rozprávočky tak radaaaa ((((-:
už pozerám asi siedmu teraz večer :D

ojka

inko, ale vidím, že tie najpodstatnejšie nemecké ešte ovladaš :DDD
no veď to, cez semester ked som potrebovala gumu alebo niečo, tak nie a nie to nájsť :D ale aspoň to tu vyzerá dobre tearz v tej izbe... nie je tu žiadna spolubývajúca na izbe, tak to tu vydrží aspoň do toho víkendu čisto a v pohode :D kým sa nedovalia d-:

iskierka

ojka, ty raketa :D ja som upratovala pred pár dňami a tiež som našla tooooooľko pier a gum..kde len všetky boli keď som ich potrebovala pred skúškami :D
ooo ano, drvim Business English...s každým ďalším anglickým slovíčkom zabúdam jedno nemecké...uhm Scheisse!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk