Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, u mňa to tiež stále blbne, zachvíľku pošlem ((:
dobrá víla, jo, nakoniec som tu prihlašku stihla vybaviť, tak uvidíme, či motyka vystrelí a zadarí sa (:

dobra vila

Kks, ojka, neviem co to je za rozpravku, co si dala na FB, ale zrovna to pozeram a neskutocne sa na tom kosim :DDDDDD

dobra vila

Syrovy kolac som sice este nejedla, ale tiez by ma to viac tahalo k tej zmrzke!
:DDDDDDD a co uz...pomozem si? Zial, viem sa iba ocami kochat, aky krasny vyber vin tam maju, mnamka :) Kedy mas tie promo?

Ojka, ty si vybavila nakoniec tu prihlasku? Uz si nazad doma, ci stale v BA?

iskierka

ojka blbne to, ale nič mi neprišlo :/skus ešte raz..no možno je chyba u mňa
víla, 12 ľudí..a dezert poriadna zmrzlinisko :D viac sa mi pačilo jedlo v inom menu, ale tam bol nejaký syrový koláč či také dačo :D
a teba to k tomu vinečku ťahá :D taká mladá, taká pekná, a už to závisláči:P

dobra vila

Pekne to tam je veru...najviac sa mi paci miestnost vinoteky, take intimčo :D. Kolki tam idete, inko? A podla dezertu? tak ktoremu si dala prednost, prezrad :P

iskierka

všetko vybavené :) amjú v ponuke promočné menučka, tak sme s maminou vybrali (priznám sa vyberala som podla dezertu :DDD )

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.