Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nie, za promocie budem platiť prevodom z účtu. Ale ehm, potrebujem zaplatiť za prihlášku na 3.stupeň (-:O
U-čko inak majú, ale len to krátke, a ja som potrebovala dlhé (;

iskierka

ojka, chces platit za promocie? :D takze sa mam pripravit na to, ze zajtra tiez bude Ucko zhanat po vsetkych postach? ako to ze nemaju? :-O

ojka

viete mi vysvetliť, prečo do hrášku zeleného, nemajú v celej bratislave na pošte poštový poukaz U - ten dlhý? som dnes vbehla na tri pošty a nikde nič...
och, toto bude dnes ešte dlhý deň... toto bude chcieť ešte veľa síl a nervičiek....
ale inak pekný slniečkovský deň všetkým prajem (:
vonku to vyzerá na pekný letný deň (:

iskierka

ranečko, vidím, že je tu reč o oznámeniach
ja som nemala ani pred dvomi rokmi a ani teraz neplánujem..načo aj.. jaa neviem, stale sa z toho nejak neteším, ani ako senzaciu to neberiem, dali sme to znamym vedieť telefonicky
David a aku miestnost alebo restiku objednavas? vobec neviem co mam vybrat na posedenie pre cca asi 12-14 ludi :/
vila a to si ma dostala, viete co mi napisala? :D vraj si ma predstavovala ako opircingovanu a potetovanu emacku :D tak teda dovooooool, to posobim depresivne??? :D alebo ze mam sklony k rezaniu? :D maticka skakava, to potom robim zly dojem na ludi :P
no ale vilka, teba som si predstavovala uplne tak ako vyzeras:) mila charizmaticka, a co mas s tymi kilami stale? ved si z nas najchudsia, ty potvorka

ojka

lost, hej, hej, ešte stále vonku dýchaš jarný vzduch.... či niečo sa ti nepozdáva? (;
david,ehm, no ehm, nás tak veľa nebolo na tom pohostení, okrem mňa som tam mala 6 ľudí a ehm, priateľ tam mal vtedy 2. Čiže nás tam bolo dokopy z 10 ((:
oukej, tak pekný deň slniečkovský vám všetkým prajem (:

david_24

Vážne?:-) A to koľko si tam mala hostí? Presne, ani ja nemám teraz do ničoho chuť. Ešte som si ani miestnosť nerezervoval na to posedenie, zatiaľ pre cca. 20 ľudí:-( aj tie oznámenia by už trebalo doklepnúť. Stále to len odkladám. Ani neviem ako a už sú 4 hodiny ráno. Keď som sa mal učiť alebo písať diplomovku, tak som bol už o tomto čase mŕtvy a teraz sa mi spať nedá. Nejak som sa zapozeral do videí o kruhoch v obilí a čo nás čaká toho 21.12.2012:-) tak dobrú noc ojka, ja vstávam tiež za 4 hodiny:-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk