Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Ojka, tak predsa nic...ved tam sa nedaju pozriet clenovia, alebo teda aspon ja sa na tychto vynovenych strankach nevyznam :-/

ojka

dobrá víla, noooo, tak to ti ja vôbec ale vôbec neviem, prečo ťa to nenapadlo :DD
zuzic, ehm, no jak by si ma nepoznala.... tak ja tu skoro stále... česť nejakým výnimkam - dňom, kedy som nechala ostatných vydýchnuť, aby som tu neotravovala každý deň,.... ale ináč tu sliedim a sliedim a sliedim jedným očkom (;

iskierka

dakujeme :) zuzic ja ako vidis som inkognito pred niekolkymi mesiacmi zrusila a nechodila som sem... asi pred piatimi dnami som zas nakukla, lebo chuda ojka stale robila spojovaci mostik medzi mnou a vilou :D
a ty ako? uz mas plany na leto?

dobra vila

zuzic-dakujeme :)) a ty si nematurovala nahodou teraz?? Ci?? Ja sa pamatam, ze my sme sa stale obchadzali, tak som ta poznala zvacsa iba po prispevkoch :D

zuzic

uuha vsetky 3? :) ..no to som necakala ani taku grupen radost:D uzasne gratulujem baby sikuly:)
inac mam otazku..vy ste sem po cely ten cas stale pravidelne chodili?:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk