Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

zuzic, tka to paráda, sa teším s tebou, dúfam, že ti vyjde všetko tak jak má (:
noooo, a čím by sme sa mali pochváliť my? no jak nás tu všetky 3 vidíš, tak zo všetkých troch sú už veľké koťuhy, čo riešia po úspešných štátniciach úrad práce :DD

ojka

www.facebook.com
dobrá víla, skús ňúrať tu, myslím, že to bude rýchlejšie (((-:
inko, aj ty rada píšeš neznámym ľuďom? :DDD nuž, neraz, my dve sme nejaké stratené dvojčatá, čo sa našli :D čistá praštenosť :D

zuzic

inko nechodila velmi dlho len neviem preco teraz zrazu som mala taky pocit a otvorim a zrovna ste ma spominali:D ...dobre dobre ale ja som tu citala o nejakych statniciach ci co :P no tak baby sup sup pochvalte sa vy :)

zuzic

dobra vila tsss ze nepamatas:D ..ano mas pravdu;)
ojka aooj :) ..no prehanam:D ..dobre teda teraz velmi dobre:) ...mal by to byt jeden z najkrajsich tyzdnov tak snad sa vydari:)

iskierka

cauko zuzic...vidim ze sme sa tu stretli po dlhom case :) teda....neviem ci si sem chodila kym som mala odmlku...ale asi nie :) ako sa ti dari fesanda?

iskierka

vila, niee kdeze...s binghamom to bolo v rovine cisto anonymnej :)
ale raz kedysi davno som nasla na azete jedneho chalana, podla opisu sa to na neho podobalo, dokonca aj petrzka, vek, vsetko sedelo, bojove sporty :DDD a ja cela natesena som dotycnemu napisala..."caau chuchmak, nasla som ta..." on nechapal a bingham sa len smial, vraj to nie je on :D
ja mam promocky o mesiac :)

dobra vila

aha, spominaj zuzic a je tu :D a rozmyslam, ci je zuzic to dievca, ktore mylsim ze je :D zuzic ty si ta, co studovala na strednej?!:DDD srryyy, nepamatam :D

ojka

dobrá víla, aby som nebola taká zlá, tak ti dám veľmi veľmi veľkú nápovedu, jak ma na FB nájsť (; máš na FB lajknutú túto stránku?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk