Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ehm, inko, ty ma tu inak ospevuješ ako nejakú modelku, nerozmýšľala si seriozne nad navštevou očneho lekára? d-:
dobrá víla, ale no však seriozne, nejak to už vymyslíme, jak ten FB vymeníme (((((-:

iskierka

no dievcata...panie inzinierky a nevedia co od dobroty? :D
vila ty si hlavne nedavaj do zivotopisu ziadne detektivne a sliedicske schopnosti :DD

dobra vila

ojka, nemam sajnu, skuste si buchnut krstne meno s euba do vyhladavaca...no chance :D vyhadzuje mi to ludi z peru a podobne :DDD

ojka

vy ste inač riadne mrkvy, viete o tom :D
inko, ty si sa asi vážne s koňom zrazila :D
dobrá víla, no vidím, že sa rýchlo učíš mojim slovným hračkám :D
a mňa zuzic nikdy nechcela mať na FB (; a nikdy som nemala v profilofke nejak špeci strom d-:
hľadaj ďalej :D
inko, inak pekné sluníčko, také v zbierke ešte nemám (((((-:

dobra vila

no dobre...neriesme tu FB, keby som nahodou na slecnu ojku narazila, tak jej napisem, ci je to ona :P...
kedy mate promocie??

dobra vila

Tu??? Co si sa s konom zrazila?!! (to ma dnes ojka naucila :D )
Inac vaaazne, ma napada, ze raz tu chodilo take dievca, neviem, ci nie zuzik to bola, a chcela ojku na FB, ci kto to bol?? a ojka hovorila, ze tam ma strom s burkou, ci vo vetre, ci co...ci sa mi zda! :D proste hvovorila, ze nam foto...ja si stale capnem nejaku fotku...:P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk