Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jaj no :)
hladat robotu je uz prijemnejsia cast leta :P
skusky.. ak su hotove tak super, vsetkym jedna hromadna gratulacia :P

iskierka

vila, ja odpadnem, hras sa na detektiva? :D
aa ojka tu isto nevravela svoje krstne meno, to by som si pamatala...neviem ci si to nepleties s mojim menom, ktore tu kedysi cteny bingham vytruboval :D
ja tvoje neviem..mozes kludne povedat, rada sa dozviem nove veci, hehe
a to VSE je co? vysoka skola ekonomicka? no dovooooool..my sme nahodou univerzita :D ziadna vysoka skola :P ziadne VSE

dobra vila

a inko, veru, tvoje meno neviem...ktovie, ako sa mozes volat..hmm :D ty moje vies? :D
Ojka, ty ho vies, ak sa pamatas

dobra vila

ojka, este minuly rok si mi ho vravela :D, este som ti blahozela k meninam :DD ... tak ja neviem, ci mam dat link na tu kocku, v podstate aj mozem, ked to nik z nas nie je :D. Ojka, vypada ako ty! :D pre mna vyzera ako ty, haha, blodina, rovnaka skola, rovnake meno, rovnaka strednaaa?? ale teraz som si zo srandy buchla dnu vsetky tvoje menovkyne a k tomu "meno VSE" a ze najdem niekoho, kto nema na profilovke fotku, ale tolko ludi sa mi nechce prehladavat, pozeral aosm 50 a stale je ich tam ako nakakanych :D...tak tazko by som ta vypatrala..nasla som iba jednu zo stromcekom v profilovke, ale to nei si ty, lebo ma otvoreny profil aj albumy a sama botanika čačanaaa, ale ty to asi nebudes :P:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk