Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

prskavka, ty kreslis?:) Ja tak na urovni 6rocnej :D. Mama sa mi minule smiala, ked osm kreslila detom v skole, lebo veelmi chceli, nech im nakreslim, ze niektore kreslia lepsia ako ja...no fajne :-/ :D. Beztak som sa k tomu nemala, ale ked tie deti tak zobronili, tak som sa nejako pozviechala :D a veruze niektore kreslia skutocne velmi pekne, hmmm... Inko, ale ty zostavas v BA, nie? Neboj, tam si nieco chytro najdes :) alebo pod so mnou do skotska :D.
Ojka, tak tu motyku a zahradkarcenie si uzijes, lebo hlasia pekne pocasie :), teda na sobotu tusim dazd, ale fajne teplooo. A ty tiez zapustis korene do BA, ojka? Asi najskor hej ;)

iskierka

prave som dostala sprda od spoluziakov, ze jedina co viem malovat, som neprisla urobit na chodnik motiv :D
vila, som na tom podobne ako ty :) keby bola praca, tak by som skakala po plafon, teraz som iba o cosi menej bez zivota, nez pred statnicami :) ale zase, nebudme hned nedockavi, ved len teraz sme zostatnicovali...treba si v klidku pockat na svoju prilezitost :)

ojka

dobrá víla, ja by som bola tearz najradšej už doma a lietala po vonku, do záhradky, motyka do ruky, prechádzky a ide sa....
len tearz som ešte v BA, snáď len do zajtra, a ešte riešim nejaké povinnosti, tak viac-menej som zvretá medzi 4 stenami...
ale už sa teším domoooooooov ((-:
i keď v utorok večer nazad do BA, keďže som sa dlho neukázala v práci, a ehm, nejak ma tam už postrádajú(-:O

dobra vila

ojka-akurat PRESNE pisem kamoske, ze odkedy som zostatnicovala, neviem sa prebrat k zivotu. Pred statnicami som stale iba doma sedela na papiermi a teraz som na tom podobne, iba papiere nemam, haha...kazdy den nieco spravim-povysavam, pozehlim, vyperiem a podobne a potom dokopy nic, ani len von sa mi nechce...psikov vezmem stale na hodinku kazdy den a som ako knedla! Otapena a unavena...nviem si to vysvetlit, ale pomaly s amusim pozviechat naspat k zivotu ;)..o tom nevraviac, ze rano vobec neviem vstat...divne....od coho som taka vystavena?? Kamaratka zas pravy opak, odkedy zostatnicovala, je ako z povrazu pustena...no tak by to malo byt :)...a co ty, ojka? Tak v BA to budes mat asi akcnejsie, predpokladam, ze netravis vsetok cas zamknuta medzi 4 stenami intraku

ojka

dobrá vila, ooooukej, tak som na to zvedavá (: to vieš, sem tam trošku uletenosti nezaškodí ((-:
a čo inak teraz porábaš, ked máš toľko voľna? (;

dobra vila

Macca - hihi, ved my sme stale dobri, s vynimkou, ked nie ;) (ale nie, ziadne vynimky nie su, sme dobri vzdy). Uzi si potom dovolenku, snad ju budes travit niekde za hranicami.

ojka

tam náš obrážtek je len zo žltej a bielej, ale žeby boli aj iné podpisy žltou som si nevšimla špeci.... koopu študentov malo bielu, modrú, červenú, zelenú,... všeliaké.... urobili si nejaký podklad a na to to napísali a vyzeralo to fajn (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk