Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

prave som dostala sprda od spoluziakov, ze jedina co viem malovat, som neprisla urobit na chodnik motiv :D
vila, som na tom podobne ako ty :) keby bola praca, tak by som skakala po plafon, teraz som iba o cosi menej bez zivota, nez pred statnicami :) ale zase, nebudme hned nedockavi, ved len teraz sme zostatnicovali...treba si v klidku pockat na svoju prilezitost :)

ojka

dobrá víla, ja by som bola tearz najradšej už doma a lietala po vonku, do záhradky, motyka do ruky, prechádzky a ide sa....
len tearz som ešte v BA, snáď len do zajtra, a ešte riešim nejaké povinnosti, tak viac-menej som zvretá medzi 4 stenami...
ale už sa teším domoooooooov ((-:
i keď v utorok večer nazad do BA, keďže som sa dlho neukázala v práci, a ehm, nejak ma tam už postrádajú(-:O

dobra vila

ojka-akurat PRESNE pisem kamoske, ze odkedy som zostatnicovala, neviem sa prebrat k zivotu. Pred statnicami som stale iba doma sedela na papiermi a teraz som na tom podobne, iba papiere nemam, haha...kazdy den nieco spravim-povysavam, pozehlim, vyperiem a podobne a potom dokopy nic, ani len von sa mi nechce...psikov vezmem stale na hodinku kazdy den a som ako knedla! Otapena a unavena...nviem si to vysvetlit, ale pomaly s amusim pozviechat naspat k zivotu ;)..o tom nevraviac, ze rano vobec neviem vstat...divne....od coho som taka vystavena?? Kamaratka zas pravy opak, odkedy zostatnicovala, je ako z povrazu pustena...no tak by to malo byt :)...a co ty, ojka? Tak v BA to budes mat asi akcnejsie, predpokladam, ze netravis vsetok cas zamknuta medzi 4 stenami intraku

ojka

dobrá vila, ooooukej, tak som na to zvedavá (: to vieš, sem tam trošku uletenosti nezaškodí ((-:
a čo inak teraz porábaš, ked máš toľko voľna? (;

dobra vila

Macca - hihi, ved my sme stale dobri, s vynimkou, ked nie ;) (ale nie, ziadne vynimky nie su, sme dobri vzdy). Uzi si potom dovolenku, snad ju budes travit niekde za hranicami.

ojka

tam náš obrážtek je len zo žltej a bielej, ale žeby boli aj iné podpisy žltou som si nevšimla špeci.... koopu študentov malo bielu, modrú, červenú, zelenú,... všeliaké.... urobili si nejaký podklad a na to to napísali a vyzeralo to fajn (:

dobra vila

Hej, vsak aj my sme to diskutovali, ze niektori podpiseme teda tych, co sa nevedia dostavit, ale potom boli diskusie typu "ja sa chcem podpisat sam" "ja si tiez chcem meno nacmarat sama" a sme doma :DD :P. Myslim, ze ja nakoniec asi cmarkat nebudem ;), ale vzdy sa mi to pacilo. Mali ste zltu? Zaujimave, teraz ako rozmyslam, to je nepisany zvyk, ze kazdy ma zltu? Aj pred nasou skolou su same zlte podpisy...Zeby preto, ze je to farba ktora najviac "krici"? hihi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk