Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

dobrá víla, nooooooooo, možno pošlem, možno možno, možno,... ale v mobile mám nie takú peknú, tak ked spolužiačky dodajú krajšie fotky, tak možno možno možno ((((-;
ehm, a čo sa ti nepáči na zrazení sa s koňom? padanie z jahody je už také otrepané :D
ale nie, aby ste vedeli, tak som nepila, i ked to vôbec tak nevyzeralo :D ja sa viem super zabaviť i bez pitia, ked je super kolektív, tak je i srandy požehnane (:
dobrá víla, u nás ten termín tiež všetkým nevyhovoval, ale tak šli sme vtedy, ked to vyhovovalo viacerým, to sme sa zišli, podpísali sa a podpíasli sme aj tých ostatných, čo nemohli písť (:
inko, nie, nemali sme spreje, ale farbu... neviem aký typ farby to bol, spolužiačka nabehla do farby-laky, že chce farbu na chodník, teta sa usmiala, že aaaaaaaa vysokoškoláci :D a dala takú akú treba ((-:
hej, viem, že to je zakázané, preto sme tam šli až večerom, niečo po pol siedmej (; neiktorí tam boli už pred nami, niektorí tam šli až po nás a všetci sme sa tvárili moooooooc nenapadne :D

iskierka

tak spoluziaci budu malovat na chodniky dnes... snad ma tam niekto dopise
ale vies ojka, ze uz je to zakazane? :D pojdeme to robit po tme..pripadne nacmarame na aulu...tam zakaz nie je :P
ake farby ste kupovali? pretoze spreje nie su velmi trvacne

dobra vila

Ale mam dojem, ze v tu "osudnu noc" si nepila uz iba jahodkove sampanskeee :DD

Jaaj, ved nasi sa nevedia este ani na datume zhodnut!! Mame na to vytvorenu FB udalost a stale sa tam hasteria. Ja som tam dopisala, ze mi je to jedno, premna-zamna to moze byt aj teraz hocikedy, aj v den promocii a doteraz nie je urcteny datum, ale mam dojem, ze sa na to vykaslem, ja prezijem aj bez mena na chodniku, ked je okolo toho taka veda.
Ale mne sa to inak paci, je to taky pekny zvyk.

ojka

dobrá víla, david, slnečnica, inko, a vy ste na tom ako s tým kreslením a hádzaním autogramov po chodníkoch? (: hotovo? či vy také nerobíte?

ojka

fotky zo včerajška som ešte inak ani ja riadne nevidela (asi ešte triezvejú :D), ale som na ne silno silno silno zvedavá ((-:
ale na náš pomaľovaný chodník som pyšná, vyzerá to super (: vyzerá to ako také slniečko (: alebo žltá kvetina? no neviem, je to proste pekné :D
a sa i najviac rátalo, že to sme kreslili po chodníku, kade chodievajú auta a nemali kade prejsť, ked sme tam boli nasáčkovaní, tak to hodili okolo nás takým širokým oblúkom po trávniku, že som od smiechu padala do kolien, podarené jednoducho (:
potom kapanek sprchlo, a ešte nám aj dúha vyšla (:
inko, sympošský komisiovo-študenstký kolektív sme boli, nie? d-:

ojka

dobrá víla, chceš foto? čo si sa s koňom zrazila? alebo si niečo zlé popila? ((((((-: to čo sa stalo osudný večer a noc bude len medzi nami zúčastnenými :D och, ale tak som sa nasmiala, že som si myslela, že budem mať svalovicu na bruchu (((-:
SŠ som inak študovala v Žiline (: obchodnú,... prečo? (:

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk