Prečo ešte nespíte?

iskierka

tak spoluziaci budu malovat na chodniky dnes... snad ma tam niekto dopise
ale vies ojka, ze uz je to zakazane? :D pojdeme to robit po tme..pripadne nacmarame na aulu...tam zakaz nie je :P
ake farby ste kupovali? pretoze spreje nie su velmi trvacne

dobra vila

Ale mam dojem, ze v tu "osudnu noc" si nepila uz iba jahodkove sampanskeee :DD

Jaaj, ved nasi sa nevedia este ani na datume zhodnut!! Mame na to vytvorenu FB udalost a stale sa tam hasteria. Ja som tam dopisala, ze mi je to jedno, premna-zamna to moze byt aj teraz hocikedy, aj v den promocii a doteraz nie je urcteny datum, ale mam dojem, ze sa na to vykaslem, ja prezijem aj bez mena na chodniku, ked je okolo toho taka veda.
Ale mne sa to inak paci, je to taky pekny zvyk.

ojka

dobrá víla, david, slnečnica, inko, a vy ste na tom ako s tým kreslením a hádzaním autogramov po chodníkoch? (: hotovo? či vy také nerobíte?

ojka

fotky zo včerajška som ešte inak ani ja riadne nevidela (asi ešte triezvejú :D), ale som na ne silno silno silno zvedavá ((-:
ale na náš pomaľovaný chodník som pyšná, vyzerá to super (: vyzerá to ako také slniečko (: alebo žltá kvetina? no neviem, je to proste pekné :D
a sa i najviac rátalo, že to sme kreslili po chodníku, kade chodievajú auta a nemali kade prejsť, ked sme tam boli nasáčkovaní, tak to hodili okolo nás takým širokým oblúkom po trávniku, že som od smiechu padala do kolien, podarené jednoducho (:
potom kapanek sprchlo, a ešte nám aj dúha vyšla (:
inko, sympošský komisiovo-študenstký kolektív sme boli, nie? d-:

ojka

dobrá víla, chceš foto? čo si sa s koňom zrazila? alebo si niečo zlé popila? ((((((-: to čo sa stalo osudný večer a noc bude len medzi nami zúčastnenými :D och, ale tak som sa nasmiala, že som si myslela, že budem mať svalovicu na bruchu (((-:
SŠ som inak študovala v Žiline (: obchodnú,... prečo? (:

ojka

dobrá víla, jasné že si naša novinárka nádej (; joj, ale sama takto do sveta, ty máš ale riadnu guráž, držím ti tam potom moc moc moc silno palce (: hlavne aby tá rodinka bola potom v pohode...
ale inak už máme aj chodník popísaný, včera večerom sme to spáchali,.... och, no každopádne to bol zaujímavý večer i noc so všetkými okolnosťami ((-: