Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

dobrá víla, však tak ste si mali niečo kupiť objednať i vy.. ale uprimne? ja osm naposledy jedla v nedeľu pred obedom a potom až dnes cca o nejakej tretej po štátniciach, takže mne to jedlo nejak nechýbalo d-: ale vody sme si kupili (:
domov som plánovala ísť v stredu, ale neviem, či stíham, ešte ma čakajú také minipovinnosti, ktoré sa mi už dnes nechceli riešiť... sa čudujem , že ešte nespím....
nooo, a tá brigáda, to je také komplikejdíd, zalažito od viacerých vecí, nechám sa prekvapiť ako sa budú veci vyvíjať ((-:
a čo ty teraz? práca? brigáda? niečo vyhliadnuté?

dobra vila

A co my? My trpime viac, hah.
No u nas to zabezpecovali asi 3 dievcence, len sme sa pozbierali, takze oni porozdelovali, co sa kupi, na bakalrskych sme mali viac (ale to som mala inu triedu, vies, ja som nesla hned po bakalarskych dalej), a tam sme aj z domu doniesli a podobne... to boli skutocne hody, asi take nieco ako u vas teraz! No pecka, ze ovocie aj cukriky :D. A dokedy ostavas v BA, ojka? Kedy ides domov? A zostavas pracovat na tom mieste, kde si teraz praxovala, teda brigadovala?

ojka

u nás mali všetko, i slané, i sladké, i tyčinky, i kávu, i pitie, i džus i ovocie, i cukriky i jedenie, neviem čo všetko možné :D ale ja im to nezazlievam, lebo sedieť tam od rána od 7:30 do nejakej tretej poobede, tak to človeku vyhladne,... tak nech sa napapajú....
((-:

dobra vila

Ja som ani chlebicek nemala...pazravci nenazrani vsetko strotli do seba! :D a este par spoluziakov, ale to mi bolo sumafuk, hlavne, ze to mam.
Sa pamatam, ze potom dosla sekretarka, ze ci nemame aj nieco sladke, lebo ze to sa zvykne na statnice nosit, ze studenti zvykli nosit strudle!...pozerame jeden po druhom, co by este nechceli!
Na bakalare sme inak strudle skutocne doniesli, aj linecke cesto a podobne, tam boli naozaj neskutocne hody, a na co! my studenti sme z toho nic nemali, a co budeme zasoobvat 10 vyucujich na tyzden... Teraz sme zaobstarali chlebicky, slane, kofolu, kavu, mineralku, kvety...bodka

ojka

dobrá víla, my sme mali veľmi zlatú komisiu, to spraví veľa na celkovom priebehu štátnic (: sme ich poprosili, či nám neotvoria šampáááňo (lebo sme tam boli len baby študentky) a že či by si s nami potom aj pripili, potom sme ešte niečo popapali, pokecali s nimi, fotku s komisiou sme si spravili a šli sa radovať ďalej (((-:

iskierka

víla..no tak sa zdá, že hej :) o chlp...chlpisko.
inak myslím, že moja komisia bola dosť blízka tej vílinej :) mrzutá, nezaujatá:/

dobra vila

Jej, vy az tak? S komisiou? Ake fajne :P. Nasa komisia bola klasicky otravena :DD, akoby si ich ukratila o den :D.

ojka

dobrá víla, s ozajtstným sa cinkalo s komisiou a spolužiakmi v škole... ale ja mám aj tak väčšiu radosť z toho jahodkového (((-:
ďakujem, si zlatá, že si držala palce (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk