Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ano ano :)

dnes som sa nudil az tak, ze som kupil heliovy balon psovi aby som mu tam naviazal plysaka on ho moze nahanat po izbe, bez toho aby som mu to musel hadzat :) este nejaky ventilator a bude to perpetum mobile :)

inac ja mam nejaku smolu na tu pizzu v ziline :D ani dnes nemali !! :D nevadi, aspon tam maju fajn cestoviny :)

dobra vila

Ja, citam, co si napisala.. vies, ja prv pisem, potom citam :DD. Ale urcite to dala, tak jej srdecne uz dopredu gratulujem, len mi napis, ci to dala na cerveny, ta bifla kockata :DD

ojka

slnečnicaaaaaaaaaaaaaa, si super, vieš o tom (((-: teším sa z tvojej "gombičky" , moc moc moc ((-: a NEPI MOC :DDD
deria, dobra vila, diky kočky, o pár dní sa mi to držanie palcov zíde... ale už teraz som maximálne vyštavená.... stále zavretá medzi 4 stenami a učiť sa a učiť sa a učiť sa... mám chuť niečo vyviesť a vypadnúť odtiaľto na chvíľku....
oneeeeeeee, inaaaaaaaaaaaaa, a TÝMTO VÁM VŠETKÝM PRIKAZUJEM (na báze dobrovoľnosti), aby ste prosím vás držali zajtra palce inko, ooooukeeeeej? ((-: spravte to pre mňa a pre ňu, kuriatka moje (-:
oukej a ťahám znova tam, odkiaľ som prišla.... k štátnicovej otázke č. 43 (:
pekný večer vám prajem (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk