Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

tak to som este nepocula, varit kukuricu 2 hod.! preboha, vsak musi byt potom tvrda jak broky, nie? teda my sme sa jej uz cosi navarili. mavali sme v zahradke aj kukuricu ale kradnuta chutila najlepsie:D mama i babka vzdy tvrdili, ze kukuricu nesmies varit dlho, lebo stvrdne. vriet staci max. 10 min.

lost

nee Maoam preco by si sa nevyjadrovala? :)

to je jedno aky mas na to nazor/cas

len som chcel vediet co najviac info/casov, tj daat do statistiky.. :)

zaujimave je, ze tato kukurica nemala tu "stavu" vnutri, proste bola bez stavy :D

teraz neviem ci pre kratke varenie, alebo proste talianska lacna kukurica..

lost

nj ojka, nuda robi svoje :P :D
ale mate tam fakt pekne namestie :)
teda ak som to spravne pochopil a to namestie je ten "kruh" :) tam kde je ten kostol/aupark...
ale gps ma strasne svte v ziline :D
ved to ma navadza do neexistujucej ulice, do budovy atd :D
brutal...

ojka

lost, to si bol vážne v ZA? ty si blázen... (((-:
oneeee a k tej kukurici, som nikdy nepočula ani nezažila, že by sa varila 2 hod....
tiež doma pestujeme lahôdkovú a po tých cca 20 min musí byť uvarená, aj keby nechcela :D niektoré sa varia i kratšie (:
tak potom bru chuť ti prajem, ked to uvaríš =)
aaaaaaaaaaa, mne sa tak nechce.... oukej, padám zasa pokračovať, neskôr vám tu prídem ešte kuknúť (:

Maoam

Lost, ja som pred 12r jedla v AT obrovsku uzasnu perfektnu pizzu, na tu NIKDY nezabudnem, boze.......

myslim, ze som nikdy viac nejedla lepsiu, bolo to niekde vo Viedni :D ale uz neviem kde :D

Maoam

Lost, mozno sa mi to iba mari, bolo to davno, ok, tak hodinu ale asi hej...

nabuduce sa ma nepytaj taketo veci! :D

Lost a to co bolo za pizzeriu, ked v nedelu nemaju??? to je SVK, v AT by mali urcite natrieskany kram

lost

inac mne sa nezda ze az 2 hod, lebo aj stari rodicia pestuju kukuricu taku na domace jedenie (cize asi tu lahodkovu, jedine..) a nepamatam si ze by sa varila tak dlho.. i ked neviem, mozno ano :) musim sa spytat niekedy ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk