Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

Lost, no ja viem, ale my sme mali kradnutu z pola a ta sa varila dlho, ale to je davno :D

ale bola sladka (lahodkova), no ale hodku urcite, mozno som prestrelila, ze dve...

ale za 10 alebo 15 min to urcite nezmäkkne

inac, nedavaj tam hned sol, lebo sa bude pridlho varit

sol az ku koncu, tak potom moze byt aj rychlejsie

vsak priebezne vypichne nejake zrniecko a ochutnaj :DDD

Maoam

myslis klasy? kde si nahrabal, na poli? :D

ci mas v konzerve?

ak mas klasy - lahodkovu, to je ta sladka, tak asi dake 2hod.

ak mas kradnutu z pola, ktora sluzi na krmenie zvierat, tak tu mozes varit aj 15h a bude tvrda ako stolverk

lost

ojka, caj nepijem velmi casto :) ale sladim ho :)
a coze som sa tak rozhodol?
no nemam tusenie :D
len tak, z nudy :)
ale v poslednom case som to uz kapanek prehanal so sladkostami :) nestihali ma tie BIO obchody zasobovat ;)
napr toto:
i48.tinypic.com
na 1 "posedenie" tj 20 minutovy serial a toto zmizlo z povrchu zemskeho :D
a predtym som mal normalne "obed" maso+ryzu
a potom este nejaku inu "drobnost" :D
a ked som toto opakoval 3x denne niekolko dni za sebou, tak to uz sa mi nechcelo tak casto chodit so smetami von :)
tieto schar a ine produkty su sice fajn, udajne su kvalitnejsie ako bezne sladkosti (plus nemaju tam tie veci na co som alergicky relativne) ale ak by som to chcel takto robit dlhodobo, tak by som si musel najst nejaku "shaykhah" (zensky rod slova šejk) lebo ked 20 gramova tycinka stoji takmer 1 eur, tak to je coskoro drahsie ako "joint" :P
(zdroj: www.infodrogy.sk )

slnecnica,
nic sa "v KFC" nestalo, no raz som si kupil odtial 2x menu hot wings ci tie druhe, uz som zabudol ako sa volaju.. no a ktomu 2x fanta v PAPIEROVOM obale a jednu fantu som zabudol ( :D ) na sedacke a po 4-6 dnoch ci kolko to, mi to presialko a zafarbilo sedacku na ruzovo (nebolo to velke, len obrys pohara a nieco navyse, a bolo to na conej opierke, kde to neni vidiet, ale aj tak ma to nastvalo, resp povedal som si "challenge accepter" )
a cely rok som prechadzal okolo KFC a som sa smial ze "haha, mna nedostanes" :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk