Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ránko bolo ráno o šiestej, ked som vstavala :D ale tak, no dobre, i tebe krásne ránko ((: fíha a to si mala ako raňajky do postele? tak to je už aký luxus....
ehm, tak teda keď dopapaš skús podať o sebe hlásenie, či je všetko ok :D
a v utorok budem teda silno silno držať palce (:

slnecnica

Bré ránko ojka, v utorok to mám. Otrasná noc, nie a nie zaspať a teraz nie a nie sa prebrať. ALE! Môj 8 ročný synovec mi práve priniesol krupičnú kašu s maslom a grankom (sám ju robil,tak ak sa dlhší čas neozvem...)

ojka

Zdravíčko (:
slnečnica, tak v aký deň to vlastne máš? (:
lost a KFC, to je príbeh sám o sebe :D a začalo to "neškodným" nápojom položeným na sedačke :D
Lost, som inak na teba pyšná, že sa toho stále držíš, bude to super výročie a som rada, že som ťa k takému niečomu vyburcovala :DDD (-:O
hmmm, tak ani gram sladkosti? a to si sa čo tak rozhodol? ale tak to neješ nič sladké, alebo iba sladkosti... čaj sladiš? d-:

joj, ked spomínate tú zmrzku, dala bych si, ale až po štátniciach, teraz si ešte nezaslúžim :D

lost

ojka, ano ano, tie testy su niekedy bolestive, ale co uz :D udajne sa clovek ma ucit zo svojich chyb :D
ale inac, btw, dnes som druhy den (!!!) bez gramu sladkosti/cokolady :)

ani JEDEN (cislom: 1) gram :)

sice neviem preco, ale len tak som si povedal, ako dlho sa da vydrzat bez sladkosti :)

proste take "challenge accepted" :D

ved KFC bude mat coskoro vyrocie :)

hmmm..

ojka

no ništ, idem ja ešte niečo poučiť, nech môžem pri tom s kľudným svedomím zaspať ///-:
možno ešte prídem kuk....
tak zatiaľ letím (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk