Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, tie tvoje testy z nudy ťa ale prichádzajú podľa mňa dosť draho :D
no a moje plány? tie vyzerajú každý deň rovnako: učiť sa, učiť sa, učiť sa ... atď, chňapeme sa d-:
slnečnica, a ty to máš kedy presne? aby som vedela, kedy sa budú riadne tie palce držať....
ja inak stále neviem, kedy.... kompetentní v škole to vedia už od stredy, ale robí im to "veľký" problém dať na net, tak budeme radi, ak to budeme vážne vedieť v ten pondelok, dosť nervičky mi to robí.....
ach jaj,...

slnecnica

Tento utorok a potom v septembri:-))
A Ojka ešte stále nevie, ak by vedela, určite dá vedieť, aby sme aj my vedeli, že vie:-)

lost

hmm, tento tyzden mas statnice? :)
(tusim si to pisala, len nemam dobru pamat na cisla :) )

ozaj ojka uz vies svoj termin? :)
(uz som aj zabudol svoj tip :D )

slnecnica

Ja sa akože učím. Dnes som sa zobudila s tým, že panebože, dnes mám štátnice a hneď mi ostalo zle. Potom som uvedomila, že je sobota:-) Takže tak:-)
Ale teším sa na budúci víkend, či to spravím alebo nie, asi sa opijem:-)

lost

'Čo keby si sa chodil stravovať do takých tých zariadení pre seniorov?"

tak toto je za 100 bodov :D

ojka, no ani ja nie 11 za 7 , taketo prvocisla su len na test, test z nudy :D a nie vzdy skoncia uspesne :)

a plany? ziadne.. zase ziadne, tak mozno buduci vikend nieco vymyslim :D

len trollujem na plne :) a co ty? :)

ojka

no čo kuriatka moje, pizza, jedlo a pitie vás stále neomrzelo? (((((-:
lost, ale ehm, 11 euri za 7 dcl, klobúk dole, to bych ja nedala :D
ako inak víkendujete? plány? hm?
www.youtube.com

slnecnica

Veď to, že čo si človek sám nespraví...Ale veď ryba nieje komplikejted. Osolíš, okoreníš, šup na panvicu alebo do rúry. Ale chápem, že je o ničom variť len pre seba. Čo keby si sa chodil stravovať do takých tých zariadení pre seniorov? :-))))

lost

no povodny plan bol ist si kupit bagety, lebo som nemal drozdie na upecenie vlastneho chleba :)

hmm no a ryba to je uz len taka rutina :)

plus nerad doma vyprazam/grilujem, lebo je s tym brutalne vela roboty pre strasne malo jedla :)

i ked, asi nic ine mi nezostava :)

podla hesla: "co si clovek sam nesrpavi..." :)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk