Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

menej chutne ako jablko :)
no moze to byt len nezvyk :)

skusim si odstavit ceresne, vcera som kupil 2kg :D

ale napr, raz som odstavil melon a bolo to nanic :) hnusna stava.. no naopak melon v pevnom stave je chutny :)

lost

hmm, som si zo zvedavosti kupil stavu v bioobchode z granatoveho jablka a to je divne :D
nemozem povedat ci zle alebo nie, lebo granatove jablko som este nemal :D

slnecnica

Tú poznám:-)
Neskutočne dobrú pizzu robievali v Trnave, na námestí, v takom podzemí vedľa reštiky Zelený dom. Obsluhovali taký prihriati chlapci:-) Že s kuracím masom a navrch dávali šalát s dresingom. Perfektná. A najhnusnejšiu čo som jedla, tak bola tiež z Trnavy, Flamengo sa volá ten podnik, medzi Trnavskou Univerzitou a Uni Sv. Cyrila a Metoda. Suchý langoš a centimetrovými plátkami šunky (dvomi) a maxi šampiónmi. Blee

lost

je na komenskeho 35, ci aka ulica to je.. velmi super pristupne z dialnice, no neda sa tam sediet.. a vola sa Pizza La Stella

je to prakticky lepsie ako pezinok - trnava myslim si (vzdialenost je irelevantna na dialniciach)

a otvorena je tusim do 23, v piatok/sobotu do 23:50

staci zavolat, povedat ze pridem za 50 minut a je to :) a odchadzam s pizzou :D lenze.. kde to zjest :D do TT je to daleko 3/4 hodinu pizza nevydrzi v cerstvom stave.. nemam na nu ten termo-obal..

tak dialnicne odpocivadlo :D:D:D

slnecnica

Veď som ti vravela, nedáš na rady starších a skúsenejších:-) Ta pizzerka má aj nočnú prevádzku či čo? Kde sa nachádza, PN celkom dobre poznám

lost

ale ano, na druhy den z chladnicky a znovu ohriata pizza chuti ako langoš :D :D :D
i ked neviem ci som niekedy langoš jedol

lost

Deria, nie, len som sa nudil :P
(mal som psa so sebou, vtedy za prve nemozem velmi rychlo ist, lebo on to nema rad a za druhe nemam ziadne faro, len bezne priemerne auto :P )

wow, tiez sa tesim na 3.6 :)

to bude den, ked som zanevrel na KFC a McDonald a ine fastfoody :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk