Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

pomoc, zastavte ma, lebo nejako vela nakupujem (oblecenie)

menim satnik kvoli strate hmotnosti a ked vidim vsetky tie veci, ktore zrazu mozem nosit, salieeeeeeeem

baby pomoc! :DDDDDDDDDDD

ojka

aaaaaaach, fackala by som (to berte ako nemý výkrik do tmy :D)
lost, tak v tom prípade ti nákupné centrá odporúčať nejdem (((-:
ale napr. toto by stálo za pozretie (: zilina-gallery.sk
cez tú stránku sa vlastne môžeš preklikať k hocičomu, čo by ťa v ZA zaujalo a môžeš si potom hodiť romantickú prechádzku s priateľkou po ZA ((-;

ojka

lost, no to záleží od toho, či si skôr na obchody a nakupovanie alebo behanie po pamiatkach a hradoch a pod. (-;

ojka

ehm, priznávam, Dobrá voda a ZA je dosť riadny rozdiel :D ale nabudúce, ked pôjdeš z nudy do ZA, tak nechoď len za priateľkou, ale si trošku aspoň aj mesto poobzeraj a podobne, nech tá psychika teda riadne pracuje (((((-:

lost

no v ten inkriminovany den som si pozeral mapu a chcel som ist len sem maps.google.com

tj Dobra voda, lebo zo satelitneho pohladu do vyzera fajn :) a mozno by sa aj Bastien potesil takemu prostrediu :)

ale nakoniec som zabudol odbocit (resp zapnut gps) a zrazu - omg - hups - so mv ziline :)

lost

no ale ked sa clovek fakt nudi, tak uz aj ta nudna nuda ho nudi a z nudy ide do vacsej nudy :P

dnes som bol napr "z nudy" v tych piestanoch na pizze :D i ked to je kusok od TT a mal som to cestou spat ale nieco na taky zmysel :)

ja to volam - vylet :)
investicia do psychiky :P
aby sa clovek nezblaznil z kazdodenneho dna :)

ojka

lost????? Ice Tea (dobre, to mi príde ako fajn krycí názov pre priateľku :D ) a margotku a šiel domov? ty si cvok :D
a sa môžeš hanbiť, ani si mi nepovedal, že si bol "u nás" (;

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.