Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Jaaj, necestujme, lebo ma chytá cestovateľská horúčka:-)
Je toľko krajín, ktoré by som chcela vidieť, len čo keď je málo dovolenky a peňazí.

Maoam

Lost, investicie do zdravia a vzdelania su super ;D, cestovanie je tiez fajn, ak mas prachy naviac, kup si nehnutelnost, ale tiez nie kazdu, panelakovy byt by som nekupovala.
No a inak, kym sme mladi, treba aj uzit :DD. Ja by som uz strasne rada vypadla niekam na dovcu. Spontanne, ze zbalim kufor a letiiiim, kam sa mi prave bude chciet a caute vsetci uz iba zamavat z taxika na letisko ;DDD. Najlepsie nadriadenemu.

Maoam

Lost, neviem, ci sa oplati viac, ako v AT, lebo tam nezijem a nemam prehlad, ale mne sa AT zda celkovo drahsie ako DE, teda veci, ktore som si vsimla, ked som tade prechadzala :DD, tam aj kava stoji viac :D.
Slnecnica: Dansko? :D je tam pekne, ak mas rada nizinu a more, preco nie? :D

lost

ozaj, ale ked uz investicie, podla mna najdolezitejsie su "do seba sameho" resp investicie do cloveka :)

tj zdravie, vzdelanie a potom asi spomienky (tj. rodina,kamosi,cestovanie)

ale ak clovek nestiha minat na tieto veci, tak potom mozno klasika ako nehnutelnosti, alebo mozno zlato :) ale mnoho "investorov - radcov" ci uz od novacikov az po uzavanych starcov maju extremne odlisne nazory na toto..

tazke tazko povedat :P

ale ja viem ze este predtym ako padne euro musim vyskusat tie vase Autobahny :P

slnecnica

Veď to, tá kvalita. A nám sem pošlú všetko, čo sa u nich nepredalo a nazvú to ,,novou kolekciou,,:-)) A fakt, máš pravdu, že tam neletí pipkovské oblečenie, čo sa mi páči. Pred rokom som tam bola na svadbe, v rifliach! Žiadne stresy so slušným oblečením:-) Bola som vo viacerých mestách, snom je Hamburg a možno trocha vyššie, ale to už by som bola v inom štáte:-)

lost

Maoam

hovoris ze v DE sa oplati kupovat oblecenie?
vyhodnejsie ako v rakusku?

lebo do new yorku sa mi velmi nechce pre par "handier" a plus dolar je dost silny, resp euro slabe..

hm no a otazka ohladom eura :)

tazko povedat.. podla mna moze padnut 'overnight' ale asi sa to nestane, lebo "nasrat" 333 milionov ludi (eurozona) by nebolo prjemne :)
to ked uz, tak skor sa znizi hodnota voci dolaru/libre/proste inym menam, ako sa stane, aby sme mohli lacnejsie vyvazat (taktika Ciny) ... ale ak padne, fakt ze padne overnight :D tak odporucam sa zamknut doma ;) a idealne rozbit okna, lebo bude mensia pravdepodobnost ze niekoho dom/byt zaujme :)

ale tazko povedat, ja uz na koniec sveta cakam 5 rokov a "furt nic" :D

Maoam

ja som aj rozmyslala, ze to radsej usetrim :D, ale potom som si povedala, ze o desat rokov to uz nosit nebudem moct, lebo na to budem stara :D, takze kym sa da, treba to uzit :DDD

a co ked zajtra padne euro?? :DD
Lost, to je skor otazka na teba,ty to sledujes :DD