Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, to Piccolo, v tej druhej som nebola, čo tam bola uvedená (: ono ich je v ZA viac tých super pizzerii ale nie hodné/vhodné do tvojho žalúdka (;
maoam, sila zvyku, 5 rokov človeka dostatočne vycvičí (: teda ja som viacmenej klíďas v týchto veciach, len niekedy už chytám nervičky... alebo ako spomínaš, treba sa učiť na štátnice a uvidím, jak to dopadne (:

Maoam

ojka: pizza funghi :-) XL :DD

no a mas moj absolutny obdiv, ja som velmi citliva na toto, ja by som to tam nevydrzala, neviem si predstavit sa za takych podmienok este ucit na statnice...konec

ojka

zlatíčka moje, a vy tu takto o mne bezo mňa? (((-:
Lost, jednu tu pizzeriu v ZA odporúčam ((-: to čo bola inak za výhovorku na moju adresu? :D ja som sice s pizzou začala ale ty si krásne spolupracoval a komunikoval, tak to na mňa nehádž :D
ale aby ste vedeli, tak sa nikam zatiaľ skákať nechystám :D
Maoamka, a akú pizzu si si dala? ((-: pochváľ sa
a svedomie ma voooobec nehryzie d-: však aspoň sa napapaš a bude dobre....
slnečnica, tiež som sa nad tým už včera zamýšľala, že u nás by to už dávno zničili, zbúrali, žiadne sťahovačky by neboli, slovenská klasika... smutné, ale pravdivé....
lost, Maoam, slnečnica, ale ja som mierumilovný človek, ja nikoho nakoniec aj tak nevraždím a ani nestrieľam... ale už inak cítim, že som zasa zo 3 dni riadne nespala, sa mi ani učiť moc nechce.... grrrrr.....
dnes ráno sa tu bol inak už aj na vrátici sťažovať jeden pán z vedľajšieho baráku, že tí exoti a exotky pod nami robili hluk (tak si predstavte, čo museli vyvádzať), a ubytujúca im povedala, že ešte raz to takto prepísknu, tak letia a nedovolí im tu bývať ani cez leto.... takžeeeeeeee, keby som chcela byť moc moc moc zláááá, tak pri najbližšej žúrke bych ich mohla nahlásiť a majú to kuriatka spočítané.... tak uvidím, koľko moja zlatá trpezlivosť ešte znesie... :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk