Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, trvalo to asi do tretej? neviem presne, o pol štvrtej som bola už taká vyšťavená, že som ich ignorovala.... a ráno o pol siedmej som mala už budíček....
ale to vieš, reve to tu a nemôžeš sa ani učiť pri tom, ani spať, a baby im tam boli už aj klopať nech sa stíšia, a ja som im bola cez balkon hovoriť, že nie sú tu sami, no očividne to mali na háku (:
už ma chytali v noci aj také nervy, že ešte ma raz takto naštvú (lebo toto nerobili cirkus prvý krát) a pôjdem za ubytovateľkou.....
ako neberte ma teraz ako nejakú mrchu :D ale ešte je riadne skúškové, bakalari sa učia pomaly snád na štátnice, inžinieri štátnicujú už v plnom prúde, tak nech sú trošku kolektívni a idú uspokojiť žúrovacie chúťky niekde von, do mesta.....
však tí druháčikovia o rok prídu na to, že učiť sa na štátnice- že to nie je med lízať ((((-:
no nič, idem učiť ďalej, pekný deň vám prajem (:

lost

no ak si odoslala posledny prispevok o 1:01 tak to je este celkom super :)
dlho to hralo? :) to y chcelo vyput poistky nabuduce :P

ojka

....nádych, výdych...
nie, nie som agresívna...
nie, nebudem agresívna...
všetko bude oooooooukeeeeeej....
((-:

ojka

slnečnica, ja sa učím priebežne celý deň, niečo ráno, niečo vo vlaku, niečo na intraku, niečo teraz večer, ale chytám kapánek nervičkyyyyyyyyyyyyy, lebo pár individuii na intraku si myslí, že celý svet je gombička, a že ked sa oni nemusia učiť, tak nik, tak tu vyrevujú a vyspevujú a hulákajú a majú na plne pecky pustenú vežu, že mi normálne až posteľou otriasa.... grrrrrrrrrrr.....

slnecnica

Varím veľmi rada, ak je pre koho a že vraj aj veľmi dobre:-) Staré recepty, čo ma naučila babka alebo mama, kombinujem s novými. A rada si vymýšľam postupy a doplnujem prísady, čo bolo párkrát potešením pre mojich psov:-)

slnecnica

Ojka, ako to, že sa neučíš?? Ja som teraz skončila, už to nejde do hlavy
Takže vy tu pizzujete, hmm, ja som robila na obed bryndzové halušky, prvýkrát, úplne sama, za pomoci googla a nezostala ani jedna:-))

lost

wau, take pestra pizza :)

no raz zacas to cloveka nezabije :P

sranda, ze v TT myslim ze ani nedavaju nikdy bezpepkovu pizzu, cize mam na vyber, bud skocit do BA, alebo do Piestan..

alebo jest obycajnu :)

ozaj a jv PK maju bezlepkovu.. a tam som bol nedavno, ked mali maturanti oslavu maturit ci co a cakal som na pizzu 30 minut a bola podla mna nedopecena :P tak som to ani nedojedol.. ale predtym bola OK.. zvlastne, vsade maju inu pizzu a dost inu, ak sa jedna o bezlepkovu verziu..

to v PN som este neskusal, ale zajtra tam skocim :D

i ked zatial nie v pyzame :P