Prečo ešte nespíte?

ojka

Maoam, noooo, a poštová schránka bola ďaleko? to by som ešte prežila,ale do supermarketu, to by som asi nešla :DDD ale musí to vyzerať super :DD
system, viem čo myslíš, ale neviem, jak sa to volá, ale viem, že som to vedela, lebo mi to malá sestra raz vysvetľovala (((-:

lost

Maoam

hej presne, v USA je to bezne a bezne napr aj pre miliardara, aby si skocil niekam v pyzame :)

len u nas je to divne, stavim sa ze by ludia fotili ako nejaku turisticku atrakciu..

ta ryb sa vola Anglerfish, alebo Ďas

system

deti moje, jak sa vola ta ryba co zije v hlbinach oceanu a ma nad hlavou taku svietiacu gulicku ? :P (bola aj v rozpravke hlada sa nemo) a chcela ich zozrat :D

ojka

lost a čo takého stváraš cez deň, ked si tak fyzicky odrezaný od sveta? sem tam vypni, vybeni riadne von, starosti bokom a kukaj, vnímaj, užívaj si (((-:

lost

hmm duha? no tu bolo cely den vcelku horko, ale duhu som si nevsimol :)
i ked vlastne ani neprsalo v TT, len sem tam, nejake prehanky..
musim davat viac pozor :D
takto byt odrezany od fyzickeho sveta je niekedy na skodu :)

ojka

ešte tu nie je, ale bude, dlho som nemala pizzu (; diky
inaaaaaaaak, aj u vás bola dnes taká pekná dúha ako v BA? tu bola až dvojitá ((: vyzeralo to super, dobrovoľne som pri tom mokla na balkone :DD

ojka

počúvajte, vy dvaja sa tu akože na čo hráte? :D pes a mačka? mačka a myš? ((((-:
ľudia ja sa tak nenormálne teším, so spolubývajúcimi sme si práve objednali pizzuuuuuu ((((-: to už máme preskakovačky z učenia, tak to bude aspoň na spríjemnenie večera (:
vy si ho dnes ako spríjemňujete?