Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

nj, to skor v obleku by vencenie vyzeralo divne :D
na vencenie je idealne postradatelne oblecenie, lebo neraz sa mi stalo ze som ma na sebe cerstvo kupene a vyprate veci, ludia to volaju "sviatocne" (lebo sa nepouziva kazdodenne) a Bastien pribehol ku mne a hop.. a cely som bol od blata :P

mne to nevadi, len to vyzera divne :)

ojka

slnečnica, možno nakuknem, možno nie d-: ja som nevyspytateľná :D uvidím, jak budem stačiť s dychom ((: tak si teda uži túto noc bez budíka (:
lost, no tak ver tomu, že v tomto smere ja určite nesplývam s davom, ja som prípad sám o sebe :D
a podľa mňa nie je nič hrozné na tom, ked nieto vybehne von s havom len v teplákoch napr.... podľa mňa normálka ((-:

lost

Ale kde :D

nemalujem sa, negelujem sa a vencim psa tak ako som :)

i ked teraz je to ine, ale zo zaciatku sa mi fakt nechcelo 10x denne sa prezliekat, takze aj o druhej v noci, ked bolo -20C som vysiel von v slapkach na boso a v kratkom rukave a v jeansoch/nohaviciach :)

mam fakt na haku ako vyzeram ked vencim psa :P a nemam na to naladu, skor naopak velmi rad provokujem ludi, aby ma videli v otrhanych handrach a neupravenom stave, aby som zistil ake budu ich reakcie :P je to strasna sranda mimochodom :D

ojka, pytal som sa preto, lebo dnes sa maluje brutalne vela ludi :P (asi aj muzi :D ) a celkom respect ked sa niekto nemaluje :) resp nesplyva s davom stoj co stoj :)

slnecnica

Človek by ani nepovedal, z čoho všetkého mal skúšku:-)
Veru aj ja pojdem zaľahnúť, konečne ma čaká ráno bez budíka-perfektný pocit.
Ale tipujem ojka, že ty sem ešte nakukneš, keď sa ja budem otáčať na druhý bok:-)
Bodrúúú

ojka

slnečnica, ja sa tiež stále dozvedám nové veci, lebo nemám ani šajnu, kedy sme sa učili všeliaké tie somarinky, čo tam píšu na papieroch ((-:
ale asi by som sa mala do toho ešte kuknuť, tak asi sa tu s vami už rozlúúúúúčim, lebo je dosť možné, že pri tom i zaspím ((-:O
uff, a zajtra bude krutý budík 5:30, tak sa tu zatiaľ opatrujte a pekné sny vám prajem (:

slnecnica

Ja dávam vždy dobré rady:-)
Učenie nič moc, len si to čítam, listujem, dozvedám sa nové info:-) Verím, že si vytiahnem otázku číslo 8 a otázku číslo 12:-)

ojka

slnečnica, tak toto bola rada nad zlato :DDDD som zvedava ako by som dopadla :D
tebe ide ako to učenie? ide to v pohode do hlavy? (:

ojka

tiež len raz za uhorský rok (((-: niekedy sestra, niekedy spolubvajúce (-:O
oooukej, už som pobalená, to sa mám ísť zasa učiť? ///-:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk