Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica, ja osobne neznášam nakupovanie (-:O
a obyčajne si kupim niečo na seba vtedy, ked ma náhodou niekto po dlhom ukecávaní prehovorí, aby som šla robiť ako doprovod k nakupovaniu... dotyčný nič nekupi a ja mám zasa ľahšiu peňaženku (((-:

slnecnica

Mne je kompletne jedno, čo si kto o mne myslí, či v Ba alebo v Hornej Dolnej. Maľuvávam a obliekam sa pre seba. Aj keď s oblečením je to ťažké, málokedy majú niečo, čo sa mi páči. A samozrejme tomu predchádza aj chuť nakupovať, ktorá sa u mňa vyskytuje tak raz za pol roka:-) Keby som tak vedela šiť

ojka

ja ked sa vidím ráno v zrkadle, tak si poviem : no čo, môže to byť stále i horšie :D
a druhá varianta... je malá pravdepodobnosť, že ked idem v BA do mesta, tak že tých ľudí ešte niekedy stretnem, tak nech si o mne pomyslia, čo len chcú, nejak mi to žily trhať nebude (((-:

ojka

slnečnica, tak dobre to máš premyslené d-:
ja som zasa o ničom, ja ani tie slnečné okuliare nenosím :D doteraz nemám doma žiadne kupené :D

slnecnica

Nie som zlá:-)) Asi mi už odchádza zdravý rozum:-))
Maľuvávam sa podľa nálady, hlavne keď sa sama seba ráno zlaknem v zrkadle. V lete málokedy, využívam módu okuliarov cez pol ksichtu:-)

ojka

hmmm, rozmýšľam, čo som si zabudla ešte zbaliť, hmmmmmmmmmmmmmmm,......
no čo, hádam mam všetko (:
slnečnica nebuď zlá.... heh,... ty sa maľuvavaš? (:

ojka

slnečnica, spravím - budem plakať... nespravím - budem plakať,... tak to je jedno :D
ja tiež moc "slušne" často nechodievam, ale sem tam sa rada navlečiem do elegantnejšieho, podľa toho akú mám naladu ((: s tým ja problém nemám, moc trpieť nebudem ((:

slnecnica

Keď ja sa nikdy neobliekam slušne, nemám doma nič, čo sa dá považovať za slušné a vhodné.
Prečo sa nebudeš malovať? Slzy šťastia? :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk