Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

svadby, pohreby, štátnice, promocie, iné "akcie", ehm, nie :D je tam priveľké riziko z mojej strany, že budem plakať, takže maľovanie by bolo fakt asi zbytočné...ale sem tam, ked chcem urobiť zo seba človeka a idem do mesta, tak sa niekedy učešem :DDD a možno mihalnice ešte,...raz za uhorský rok...
inak nie... nemaľujem sa vobec (-:O
ty jo?

ojka

oblečenie, to je to najmenej, čo ma trápi.... sem tam sa treba obliecť aj slušne tip-top, nejak to prežijem... ale maľovať sa na štátnice určite nebudem d-:

slnecnica

Ja zakaždým ako to otvorím, mám pocit, že čítam niečo nové:-)
A ešte aj dilema oblečenia-neznášam takéto ceremónie

ojka

lost, dal si mi chrobáka do hlavy, lebo tiež som kdesi videla perfektné 3-D kresby a chcela som ti ich ukázať, len neviem kde to už bolo //-:

ojka

slnečnica, jasné, že sa už učím, len už tearz mam pocit, že kapánek nestíham, a to stresujem hlavne kvoli tomu rozdeleniu, čo ešte neviem ///-:
a oponentské hodnotenie s otázkami tiež ešte nemám, u nás si jaksi všetci dávajú na čas... nervičky, nervičky, nervičky...

slnecnica

Aj sa učíš? Mňa dnes kolega poslal domov, že nech sa idem učiť:-)) aj šéf mal divné pohľady, že čo robím v robote:-)
včera mi prišiel oponentský posudok, som spokojná, len nechápem otázku, čo mi oponent dal, asi si ju musím nechať uležať v hlave

ojka

slnečnica, no však mňa poraziť i ide ((-: ak sa v pondelok dozviem, že mám v stredu štátnice, tak to asi tak skoro nerozdýcham....
nooooo, krásne, tak o týždeň budeš už otitulovaná, tiež nás s inko dobre predbehneš.... ja som ešte len zvedavá, čo robí náš david, ten by mal mať tiež niekedy teraz štátnice, že ako mu to ide (:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.