Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Človek by ani nepovedal, z čoho všetkého mal skúšku:-)
Veru aj ja pojdem zaľahnúť, konečne ma čaká ráno bez budíka-perfektný pocit.
Ale tipujem ojka, že ty sem ešte nakukneš, keď sa ja budem otáčať na druhý bok:-)
Bodrúúú

ojka

slnečnica, ja sa tiež stále dozvedám nové veci, lebo nemám ani šajnu, kedy sme sa učili všeliaké tie somarinky, čo tam píšu na papieroch ((-:
ale asi by som sa mala do toho ešte kuknuť, tak asi sa tu s vami už rozlúúúúúčim, lebo je dosť možné, že pri tom i zaspím ((-:O
uff, a zajtra bude krutý budík 5:30, tak sa tu zatiaľ opatrujte a pekné sny vám prajem (:

slnecnica

Ja dávam vždy dobré rady:-)
Učenie nič moc, len si to čítam, listujem, dozvedám sa nové info:-) Verím, že si vytiahnem otázku číslo 8 a otázku číslo 12:-)

ojka

slnečnica, tak toto bola rada nad zlato :DDDD som zvedava ako by som dopadla :D
tebe ide ako to učenie? ide to v pohode do hlavy? (:

ojka

tiež len raz za uhorský rok (((-: niekedy sestra, niekedy spolubvajúce (-:O
oooukej, už som pobalená, to sa mám ísť zasa učiť? ///-:

ojka

slnečnica, ja osobne neznášam nakupovanie (-:O
a obyčajne si kupim niečo na seba vtedy, ked ma náhodou niekto po dlhom ukecávaní prehovorí, aby som šla robiť ako doprovod k nakupovaniu... dotyčný nič nekupi a ja mám zasa ľahšiu peňaženku (((-:

slnecnica

Mne je kompletne jedno, čo si kto o mne myslí, či v Ba alebo v Hornej Dolnej. Maľuvávam a obliekam sa pre seba. Aj keď s oblečením je to ťažké, málokedy majú niečo, čo sa mi páči. A samozrejme tomu predchádza aj chuť nakupovať, ktorá sa u mňa vyskytuje tak raz za pol roka:-) Keby som tak vedela šiť

ojka

ja ked sa vidím ráno v zrkadle, tak si poviem : no čo, môže to byť stále i horšie :D
a druhá varianta... je malá pravdepodobnosť, že ked idem v BA do mesta, tak že tých ľudí ešte niekedy stretnem, tak nech si o mne pomyslia, čo len chcú, nejak mi to žily trhať nebude (((-: