Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Fakt to mate blbe, ze to este neviete! Moja skola bola lamská vo vsetkom, pamatam sa, ked som videla vase vzory na diplomovky, citacie...som skoro odpadla, ze "wow"...u nas nic...nikdy, v nicom...preto sa cudujem, ze vam este nedali vediet, tak vydrz prajem v uceni! este to das aj na cerveny diplom :)

ojka

dobrá víla, ty už pero môžeš stratiť, už máš diplom :D
ja to zasa odhadujem, že ak pôjdeme podľa abecedy, tak pôjdem 1.6, ale nemám ani tušáka, ako to budú rozdelovať a ani kedy nám to vlastne oznámia to rozdelenie....
tak padám ja zasa učiť, a idem si dať pozor na všetky pera :D

ojka

lost, nooo inko to má o týždeň v stredu a ja neviem, viem len rozpätie od 3O.5-5.6, a kapánek ma to štve //-:

ojka

dobrá víla, noooo, inko je koťuha (to súhlasím :D ) ale nie preto, že sa tu neukáže, ale preto že ti rovno založila tému s gratuláciou :D si si nevšimla? kukni trošku nižšie, oooooooooooch :DD
nam zo študijného odkázali, že budeme vedieť rozdelenie hádam už 2 dni pred štátnicami... grrrr, prefackala by som ich za to.... oni s nami vôbec nesúcitia...
lost, ja som si i myslela, že anglická bude skôr... ale naša je aj tak krajšia ((-:
ty sa inak sťažuješ že "ešte len" je utorok, ja kričím "to už je utorok"? och, zastavte niekto čas....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk